У литовському стилі

Розмова Арунаса Мателіса з Туе Стін Мюллером

Розмова Арунаса Мателіса з Туе Стін Мюллером

Вiдео

Про проект

Вважається, що литовський режисер-документаліст Арунас Мателіс зробив найбільший внесок у популяризацію Литви за кордоном у 2006 році. Його документальний фільм «Перед поверненням на Землю», у якому показані життя онкохворих дітей,  а також уроки любові, віри та сили, які вони отримують у лікарні під час лікування, здобув нагороди на Бруклінському міжнародному кінофестивалі та Міжнародному кінофестивалі Silverdocs (США), відзнаку Гільдії американських режисерів і численні нагороди від фестивалів в Амстердамі, Мадриді та Ляйпцигу. Останній повнометражний документальний фільм Арунаса «Дивовижні невдахи: Інший світ» (2017) був названий найкращим литовським фільмом 2017 року.

 

Як продюсер Арунас Мателіс  заснував незалежну продюсерську компанію Studio Nominum і з 1992 року став продюсером чи співпродюсером більш ніж 30 творчих документальних фільмів, які отримали понад 20 міжнародних нагород.

 

У Києві Арунас Мателіс презентує ретроспективу своїх найкращих фільмів і візьме участь у публічній розмові, яку модеруватиме Туе Стін Мюллер, знаменитий данський журналіст, кінокритик, консультант міжнародних кінофестивалів та ментор тренінгів для документалістів.