rus: live_page

Запис події 28 березня, 17:00

Ем­ма Дей­ві: мон­таж у кре­атив­ній до­ку­мен­та­ліс­ти­ці

Додати в календарДодати в календар
Синхронний переклад з англійської українською & жестовою мовами
Синхронний переклад з англійської українською & жестовою мовами
Додати в календарДодати в календар

Що таке креативна документалістика? Які можливі підходи до монтування такого кіно? Режисерка й тьюторка, членкиня журі DOCU/СВІТ Емма Дейві розповість про свій досвід у роботі з монтажем. Остання її робота — повнометражна документальна стрічка Becoming Animal, зрежисована та змонтована спільно з Пітером Меттлером, — була номінована на нагороди на кінофестивалях CPH:DOX, Documenta Madrid та Docs Against Gravity. Емма викладає режисуру документального кіно в Единбурзькому коледжі мистецтв, консультує знімальні групи особисто та на міжнародних воркшопах.  

Раніше Емма працювала програмеркою документального кіно на Единбурзькому міжнародному кінофестивалі та була членкинею багатьох фестивальних журі, зокрема IDFA та Visions du Réel. Також Емма має досвід роботи в перформативному театрі. Вона керувала театральною трупою під назвою Clanjamfrie, яка спеціалізувалася на масштабних імерсивних шоу із залученням кіно та перформансу, що часто відбувалися в незвичних місцях

Подія відбувається за підтримки Британської Ради в Україні.

Учасники/-ці

Емма Дейві

Емма Дейві

продюсерка, режисерка, викладачка

Знімала різноманітні документальні фільми для національних і міжнародних телеканалів. Її фільм «Я дихаю» (2012) здобув нагороду шотландської BAFTA за найкращу режисуру й демонструвався в понад 50 країнах. Емма викладає аспірантам курс з режисури документального кіно в Единбурзькому коледжі мистецтв. Раніше складала документальні програми для Единбурзького МКФ, а також входила до журі фестивалів IDFA, Visions du Réel та інших.

Олександр Телюк

Олександр Телюк

модератор події, кінознавець, керівник кіноархіву Національного центру Олександра Довженка, режисер документальних та експериментальних фільмів

Вивчав інженерію, сучасне мистецтво та кінознавство. Працював журналістом, редактором, дослідником кіно. Співзасновник кінооб'єднання ruїns collective. Учасник кінофестивалів та виставкових проектів. Вибрана фільмографія: «Межі Європи» (2014), «Рожева мапа» (2016), «dendro dreams» (2018), «Інтербачення-Львів» (2018), «зонґ» (2020).

CommunicateCommunicate

Долучайтеся до коментарів під час стріму на Facebook та YouTube Ставте запитання спікер(к)ам та отримуйте відповіді.

Подія програми DOCU/КЛАС

До програми увійшли творчі бесіди з фільммейкерами/-ками, кінокритиками/-инями, кураторами/-ками та дослідниками/-цями. Вони поділяться досвідом та підходами до монтажу в креативній документалістиці, розкажуть про явище вернакулярного кіно, та про те, як сторітелінг може створювати майданчик для діалогу, а документалістика — ставати соціально-політичним інструментом.