rus: live_page

запис трансляції 28 березня, 19:00

Уляна Осовська, Денис Страшний & Дарія Бадьйор «Казка про Коника»

додати в календардодати в календар
додати в календардодати в календар

«Казка про Коника» — третій спільний фільм Уляни Осовської та Дениса Страшного. У стрічці глядач знайомиться з колишнім дисидентом Анатолієм Лютюком, який регулярно їздить волонтерити на Схід. Стрічку представлено в конкурсній програмі DOCU/УКРАЇНА. Одразу після tête-à-tête запрошуємо на перегляд світової прем'єри стрічки «Казка про Коника».

Учасники/-ці

Дарія Бадьйор

Дарія Бадьйор

редакторка відділу «Культура» онлайн-видання LB.ua, критикиня, журналістка. Кураторка кінофестивалю «Київський тиждень критики» та співзасновниця Спілки кінокритиків України.

Денис Страшний

Денис Страшний

режисер

Денис закінчив Київський міжнародний університет за фахом «Оператор кіно і телебачення». З 2009 року працює як незалежний кінематографіст. У 2014 році став співзасновником громадської організації «Докутолока». Відтоді співпрацює з Уляною Осовською як продюсер та співавтор. «Казка про Коника» — їхній третій спільний фільм. Вибрана фільмографія: «Довірена особа» (2015), «Майже 10.000 виборців» (2017), «Дві Надії» (2019), «Казка про Коника» (2021).

Уляна Осовська

Уляна Осовська

режисерка

Уляна закінчила Київський національний економічний університет. У 2014 році разом з однодумцями заснувала громадську організацію «Докутолока». Дебютувала як режисерка у 2015 році з короткометражним фільмом «Довірена особа». Її повнометражний дебют «Майже 10.000 виборців» був показаний на Docudays UA (2018). Вибрана фільмографія: «Довірена особа» (2015), «Майже 10.000 виборців» (2017), «Дві Надії» (2019), «Казка про Коника» (2021)

Tête-à-tête

Tête-à-tête — камерні розмови між документаліст(к)ами про їхні роботи та світ документального кіно.