Альманах «Енциклопедія Майдану»

Хотта­бич та його ко­ман­да

режисура: Сергій Лисенко
Україна201626’
Мовою оригіналу з англійськими субтитрами.
Мовою оригіналу з англійськими субтитрами.

Медики-волонтери із команди Хоттабича не раз потрапляли під обстріли, виїздили на підконтрольну терористам територію та ризикували власним життям заради порятунку поранених бійців. Хоттабич в минулому сталевар та фінансовий директор. Після Майдану разом із першим батальйоном Національної гвардії України він поїхав до зони АТО як волонтер.

За рік війни Ілля Лисенко на прізвисько Хоттабич зумів створити команду із п’яти екіпажів, які вивозять поранених із найгарячіших точок фронту. Медики-волонтери із команди Хоттабича не раз потрапляли під обстріли, виїздили на підконтрольну терористам територію та ризикували власним життям заради порятунку поранених бійців.

Режисура:

Сергій Лисенко

Продюсування:

Роман Бондарчук

«Енциклопедія Майдану» – дев'ять короткометражних історій про спалах громадянської активності в Україні. 

Ще фільми програми Альманах «Енциклопедія Майдану»

Само­оборо­на

З перших днів Євромайдан охороняла Самооборона — добровольці, які позмінно стежили за порядком та безпекою. Зараз більшість із них служать у Національній гвардії України, решта створили загони самооборони в містах і селах по всій Україні і підтримують громадський порядок.

Крим SOS

У перший день російської окупації півострова активісти Таміла Ташева, Севгіль Мусаєва та Алім Алієв створили сторінку Крим SOS у Facebook, щоб надавати оперативну та перевірену інформацію про ситуацію в Криму. Згодом вони почали допомагати переселенцям не тільки з Криму, але і з Донбасу, де йдуть військові дії.

Євро­майдан SOS

Олександра Матвійчук – відома в Україні молода правозахисниця, керівниця Центру Громадянських Свобод розповідає, як наступного дня після побиття студентів на Майдані Незалежності 30 листопада 2013 року активісти відкрили “гарячу” лінію для постраждалих і ще одну - для волонтерів-адвокатів.