Події

Правозахисна програма RIGHTS NOW!

запис трансляції

Відновлення після поранень: як військові долають бюрократію

Військові після поранень під час реабілітації стикаються з багатьма труднощами. Як мінімізувати бюрократичні процедури, зробити ефективною взаємодію з державою, аби кожен/-на, хто захищає країну, відчували свою цінність?

запис трансляції

Шлях від­но­влен­ня. Хто і як тво­ри­ти­ме но­ву Укра­ї­ну?

У 2022 році у швейцарському Лугано, уряд України, глави інших держав та урядів, міжнародні партнери та фінансові організації ухвалили декларацію, яка задає напрямок процесу відбудови. Як ці принципи будуть втілюватися на практиці? На яку підтримку може розраховувати Україна? Як кожен і кожна з нас може допомогти відновленню?

запис трансляції

Трав­ми вій­ни: як Хі­бу­кі-те­ра­пія до­по­ма­гає діт­ям

Допомогти дітям впоратися зі стресом, побороти свої страхи й відчути себе в безпеці взялися українські та ізраїльські експерт(к)и. Разом вони практикують Хібукі-терапію у пілотних школах по всій Україні. Як досвід Ізраїлю, країни, яка постійно перебуває у стані війни, допомагає українським дітям?

запис трансляції

Шлях коханої воїна — дослідження потреб партнерок українських ветеранів/-ок і військових

Команда Veteran Hub провела перше дослідження, що вивчає Шлях коханих українських захисників — як саме вони переживають війну, що для них важливо, а також те, як можна їх підтримати.

запис трансляції

Відбудова України: як зробити громади комфортними для всіх

У цій розмові експерти та експертки допоможуть організувати простір так, аби кожен і кожна змогли поділитися своїми думками та ідеями, в результаті яких можливо отримати конкретний план відбудови для своїх громад.