Поширені питання

Це онлайн-кінотеатр, де можна дивитись креативне документальне кіно з України та світу, ретельно відібране командою Docudays UA.

У нашому онлайн-кінотеатрі ви опинитесь у креативній спільноті документалістів/-ок, правозахисників/-ниць, дослідників/-ниць та поціновувачів документального кіно. Тут ви отримаєте знання про те, як документальне кіно стає інструментом важливих змін і зможете долучитися до наших проєктів. 

Пройдіть швидку процедуру реєстрації та придбайте квиток на перегляд або скористайтеся промокодом. Стрічка лишатиметься доступною протягом 24 годин після оплати та активації фільму.

Наразі всі фільми, представлені на DOCUSPACE, можна переглянути лише на території України.

Вартість перегляду повнометражного фільму програми 20 Docudays UA — 60 гривень, короткометражного — 30 гривень.
Кошти від продажу квитків ідуть на розвиток онлайн-кінотеатру DOCUSPACE.

Увімкнути та обрати мову субтитрів необхідно в правому нижньому куті плеєра, натиснувши на відповідну іконку. Деякі фільми мають субтитри, які не можна вимкнути. Детальніше про особливості субтитрування кожного фільму дізнавайтесь на його сторінці.

Сайт docuspace.org має спеціальний режим для відвідувачів/-ок із порушеннями зору. Перемкнутися на нього можна, натиснувши на відповідну іконку в лівому верхньому куті сайту. Також більшість фільмів мають адаптовані субтитри, які дають змогу людям із порушеннями слуху краще зануритися в атмосферу стрічки та стежити за сюжетом.

На час проведення Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA онлайн-кінотеатр перетворюється на фестивальний майданчик із кінопрограмами, дискусіями, воркшопами та виставками.

Перед початком перегляду радимо перевірити ваше обладнання на відповідність технічним вимогам. Зробити це можна, програвши тестовий відеофайл. Якщо у вас виникли труднощі з його переглядом, пропонуємо слідувати таким рекомендаціям:

 

  • перевірте підключення до мережі. Скористайтеся будь-яким безкоштовним тестом швидкості інтернет-з’єднання. Для якісного завантаження фільмів достатньо 6–8 Мбіт/с. В іншому випадку радимо скористатися дротовим інтернетом. 

 

  • використовуйте оновлений веб-браузер. Застаріле програмне забезпечення є однією з найпоширеніших проблем глядачів/-ок. 

 

  • оберіть сумісний веб-браузер. Наш плеєр найкраще працює з Google Chrome, Firefox та Microsoft Edge. 

 

Зверніть увагу, онлайн-кінотеатр адаптований до перегляду кіно насамперед через веб-браузер. Якщо ви переглядаєте контент на телефоні або планшеті, ми не можемо гарантувати відсутність тих чи інших проблем із трансляцією. Також зазначимо, що наш плеєр найкраще працює при перегляді фільму на тому ж пристрої, куди він був завантажений. Гарантувати якісний перегляд на зовнішніх екранах / проєкторах (smart TV, PlayStation тощо) ми не можемо. 

Будь ласка, переконайтеся, що причина не у вашому інтернет-з’єднанні або його швидкості. В іншому випадку просимо звертатися на поштову скриньку [email protected]. На зв'язку щоденно з 11:00 по 22:00.

Для таких випадків ми створили службу підтримки. Звернутися до служби підтримки можна написавши листа на [email protected]. Чекаємо на ваші запитання щоденно з 11:00 по 22:00!

Більшість фільмів демонструється мовою оригіналу з англійськими та/або українськими субтитрами. Деякі фільми містять аудіодискрипцію українською. Детальніше про особливості субтитрів до кожного фільму читайте на їхніх сторінках.