FAQ

Це онлайн-кінотеатр, де можна дивитися якісне документальне кіно з України та світу, ретельно відібране куратор(к)ами Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

У нашому кінотеатрі ви опинитесь в унікальній спільноті документалістів, правозахисників, культуртрегерів та поціновувачів документального кіно. ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ Тут ви отримаєте знання про те, як документальне кіно може стати ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ інструментом важливих змін і зможете долучитися до наших проєктів.

Пройдіть швидку процедуру реєстрації та придбайте квиток на перегляд або скористайтеся промокодом. Стрічка лишатиметься доступною протягом доби після активації фільму/оплати.

Слідкуйте за нашими розсилками та оголошеннями у соцмережах. Там ви зможете отримати промокод в рамках спеціальних акцій.

Так. Зареєструватися можна, натиснувши кнопку «Увійти». Після реєстрації ви зможете придбати перегляд фільму.

Така можливість є, якщо ви маєте промокод. Або якщо фільм доступний для безкоштовного перегляду.

Переглядайте фільм у відкритому браузері. Жодного спеціального програмного забезпечення для цього не потрібно. Головне – канал швидкісного інтернету.

Інформація про географію доступності фільмів завжди вказана на сторінці, біля програвача. Більшість стрічок доступні для жителів України, деякі - для всього світу, без обмежень.

Будь ласка, переконайтеся, якщо це не проблеми з вашим інтернет-з'єднанням або його швидкістю, в усіх інших випадках пишіть до нашої служби технічної підтримки, на скриньку hotline@docudays.ua або у Телеграм. Щоденно з 11:00–22:00

Фільми демонструються переважно мовою оригіналу з англійськими та українськими субтитрами.

Для того, аби не пропускати нові фільми — підпишіться на нашу розсилку тут. Якщо ви вже є на платформі, достатньо просто натиснути галочку, що ви не проти отримувати наші новини. Якщо так зручніше, слідкуйте за нами в соцмережах.