Поширені питання

Це онлайн-кінотеатр, де можна дивитись креативне документальне кіно з України та світу, ретельно відібране командою Docudays UA.

У нашому онлайн-кінотеатрі ви опинитесь у креативній спільноті документалістів/-ок, правозахисників/-ниць, дослідників/-ниць та поціновувачів документального кіно. Тут ви отримаєте знання про те, як документальне кіно стає інструментом важливих змін і зможете долучитися до наших проєктів. 

Перегляд фільму можливий лише після реєстрації. Перейдіть на сторінку стрічки, яку хочете переглянути та натисніть «Придбати квиток». За умови успішної оплати, квиток з’явиться в розділі «Квитки» особистого кабінета. Відтепер ви можете переглянути фільм у будь-який час до закінчення доступу до перегляду фільму. Якщо ви бажаєте переглянути фільм одразу після оплати, натисніть «Переглянути зараз» на сторінці фільму. Після активації плеєра у вас буде 24 години для перегляду. 

Вартість перегляду повнометражного фільму — 50 гривень, короткометражного — 30 гривень. Кошти від продажу квитків ідуть на розвиток онлайн-кінотеатру DOCUSPACE.

Більшість стрічок можна переглянути виключно на території України. Побачити фільми, які доступні для перегляду в усьому світі, можна, скориставшись фільтром тут. Також інформація про географію доступності завжди вказана на сторінці фільму біля плеєра. 

Увімкнути та обрати мову субтитрів необхідно в правому нижньому куті плеєра, натиснувши на відповідну іконку. Деякі фільми мають субтитри, які не можна вимкнути. Детальніше про особливості субтитрування кожного фільму дізнавайтесь на його сторінці.

Ми вдосконалили веб-доступність онлайн-кінотеатру для людей з особливими потребами. Сайт docuspace.org має спеціальний режим для відвідувачів/-ок із порушеннями зору. Перемкнутися на нього можна, натиснувши на відповідну іконку в лівому верхньому куті сайту. Також більшість фільмів мають адаптовані субтитри, які дають змогу людям із порушеннями слуху краще зануритись в атмосферу стрічки та стежити за сюжетом.

 

Щовесни на час проведення Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA онлайн-кінотеатр перетворюється на фестивальний майданчик із кінопрограмами, дискусіями, воркшопами та виставками.

Перед початком перегляду радимо перевірити ваше обладнання на відповідність технічним вимогам. Зробити це можна, програвши тестовий відеофайл. Якщо у вас виникли труднощі з його переглядом, пропонуємо слідувати таким рекомендаціям:

 

  • перевірте підключення до мережі. Скористайтеся будь-яким безкоштовним тестом швидкості інтернет-з’єднання. Для якісного завантаження фільмів достатньо 6–8 Мбіт/с. В іншому випадку радимо скористатися дротовим інтернетом. 

 

  • використовуйте оновлений веб-браузер. Застаріле програмне забезпечення є однією з найпоширеніших проблем глядачів/-ок. 

 

  • оберіть сумісний веб-браузер. Наш плеєр найкраще працює з Google Chrome, Firefox та Microsoft Edge. 

 

Зверніть увагу, онлайн-кінотеатр адаптований до перегляду кіно насамперед через веб-браузер. Якщо ви переглядаєте контент на телефоні або планшеті, ми не можемо гарантувати відсутність тих чи інших проблем із трансляцією. Також зазначимо, що наш плеєр найкраще працює при перегляді фільму на тому ж пристрої, куди він був завантажений. Гарантувати якісний перегляд на зовнішніх екранах/проєкторах (smart TV, PlayStation тощо) ми не можемо. 

Будь ласка, переконайтеся, що причина не у вашому інтернет-з’єднанні або його швидкості. В іншому випадку просимо звертатися на поштову скриньку [email protected] або в чат підтримки, що розміщується в нижньому правому куті сайту. На зв'язку щоденно з 11:00 по 22:00.

Для таких випадків ми створили спеціальний чат служби підтримки. Знайти його можна в нижньому правому куті сайту. Чекаємо на ваші питання щоденно з 11:00 по 22:00!