Фільми

2024 Національний конкурс DOCU/УКРАЇНА

Чоловік на фоні моря у застиглому стрибку.

показ фільму завершено

Фраг­менти льо­ду

Делікатна гіпнотична подорож відеоархівом фігуриста Українського ансамблю «Балет на льоду», який гастролював на Заході у 80-х і 90-х роках. За цими касетними записами його донька відтворює непересічну історію дорослішання: свого, своєї сім'ї та свого суспільства.

Черлідінг команда старших жінок у червоних костюмах.

показ фільму завершено

Ni­ce La­dies

Харківська 50+ команда з чирлідингу Nice Ladies готується до виступу на чемпіонаті Європи та руйнує стереотипи про жінок старшого віку. Проте з початком повномасштабного вторгнення, жінки мають зберегти дружбу та співпорозуміння попри назріваючий поділ на «тих, хто виїхав» й «тих, хто лишився».

Старенька жінка лежить на ліжку.

показ фільму завершено

Тріш­ки чу­жа

Чотири покоління українок з однієї сімʼї досліджують руйнування своєї національної ідентичності через повномасштабне вторгнення Росії. Разом і кожна окремо водночас, вони вирушають в емоційну подорож під впливом нововіднайдених спогадів і сімейної історії.

Дівчинка у гірськолижному костюмі.

показ фільму завершено

Ви­со­та

У «Висоті» режисер Максим Руденко схоплює процес дорослішання і становлення — на прикладі юних учнів та учениць спортивної школи в Карпатах. Їхній вимогливий тренер прагне загартувати своїх вихованців/-ниць, навчити їх досягати перемог і професійних висот.