Фільми

20 Мандрівний Docudays UA

Меморіальна дошка вбитому журналісту та його нареченій.

до завершення перегляду 4 дні

Вби­вство жур­на­ліс­та

Рідні та друзі вбитих журналіста Яна Куцяка і його нареченої Мартіни Кушнірової почали своє розслідування й кампанію з покарання злочинців. Знайдені докази допомогли висунути нові обвинувачення й наново відкрити справу проти Маріана Кочнера — одного з найбагатших бізнесменів Словаччини.

Військовий у лісі навприсядки спирається на дерево. Поряд із деревом автомат військового.

до завершення перегляду 4 дні

В Ук­ра­ї­ні

Через кілька місяців після початку безпрецедентної війни біля кордону Європейського Союзу, режисери Пьотр Павлус і Томаш Волський вирушають углиб розбомбленої країни в надії зафіксувати «нову нормальність» українського народу.

Люди дивляться на мертве тіло посеред вулиці.

перегляд доступний за 1 тиждень

Зер­на го­ло­ду: Украї­на 1933

Оповідь від імені валлійського журналіста Ґарета Джонса, який уперше в західній пресі під власним іменем заявив про масовий голод в СРСР, зокрема й про Голодомор. До уривків зі спогадів, щоденників і статей Джонса долучені листування тодішнього секретаря італійського посольства в СРСР та фрагменти з радянських директив і наказів.

Молода жінка з вусами із піни стриже собі чуба.

перегляд доступний за 2 тижні

Апо­ло­нія, Апо­ло­нія

Данська режисерка Леа Ґлоб впродовж тринадцяти років спостерігала за своєю героїнею — художницею Аполонією Сокол. До об'єктиву її камери потрапили творчі злети й падіння Аполонії та її стосунки з Оксаною Шачко, українською художницею і співзасновницею об'єднання Femen.

Бабуся у селі тримає в руках різнокольорові кульки.

перегляд доступний за 2 тижні

Три жін­ки

Десь у Карпатах між Україною, Словаччиною та Польщею лежить село Стужиця. Українською назва села означає щось на кшталт «холодне місце». Фільм розповідає історії трьох жінок: фермерки Ганни, поштарки Марії та біологині Нелі. Це портрет невідомого місця посеред Європи, де люди щодня повинні вирішувати — поїхати чи залишитися.

Чоловік стоїть посеред кімнати та грає на кларнеті.

перегляд доступний за 3 тижні

Дру­ге ди­хан­ня

Коли росіяни почали обстрілювати його рідний Чернігів, музикант Микита сховав під ліжко свій кларнет, і став волонтером. Благодійна діяльність допомагає Микиті підтримувати своє ментальне здоров’я під час війни. Але чи здатне бодай щось повернути в його життя музику?