rus: live_page

запис трансляції 28 березня, 17:00

Ем­ма Дей­ві: мон­таж у кре­атив­ній до­ку­мен­та­ліс­ти­ці

додати в календардодати в календар
Синхронний переклад з англійської українською & жестовою мовами
Синхронний переклад з англійської українською & жестовою мовами
додати в календардодати в календар

Учасники/-ці

Емма Дейві

Емма Дейві

продюсерка, режисерка, викладачка

Знімала різноманітні документальні фільми для національних і міжнародних телеканалів. Її фільм «Я дихаю» (2012) здобув нагороду шотландської BAFTA за найкращу режисуру й демонструвався в понад 50 країнах. Емма викладає аспірантам курс з режисури документального кіно в Единбурзькому коледжі мистецтв. Раніше складала документальні програми для Единбурзького МКФ, а також входила до журі фестивалів IDFA, Visions du Réel та інших.

Олександр Телюк

кінознавець, керівник кіноархіву Національного центру Олександра Довженка

Співкуратор виставок музею кіно «Довженко-Центру» під назвами «ВУФКУ: Lost & Found» (2019), «Кричати! Кликати! Горіти!» (2020), а також численних кінопоказів у межах Одеського міжнародного кінофестивалю, Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86», Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та інших. Співупорядник видань «Кіноревізія Донбасу» (2017, 2018), «Чорнобиль (не)видимий» (2017), «Антологія української кінокритики 1920-х» (2018-2021).

Подія програми DOCU/КЛАС

До програми увійшли творчі бесіди з фільммейкерами/-ками, кінокритиками/-инями, кураторами/-ками та дослідниками/-цями. Вони поділяться досвідом та підходами до монтажу в креативній документалістиці, розкажуть про явище вернакулярного кіно, та про те, як сторітелінг може створювати майданчик для діалогу, а документалістика — ставати соціально-політичним інструментом.