rus: live_page

запис події 28 березня, 17:00

Ем­ма Дей­ві: мон­таж у кре­атив­ній до­ку­мен­та­ліс­ти­ці

додати в календардодати в календар
Синхронний переклад з англійської українською & жестовою мовами
Синхронний переклад з англійської українською & жестовою мовами
додати в календардодати в календар

Учасники/-ці

Олександр Телюк

Олександр Телюк

модератор події, кінознавець, керівник кіноархіву Національного центру Олександра Довженка, режисер документальних та експериментальних фільмів

Вивчав інженерію, сучасне мистецтво та кінознавство. Працював журналістом, редактором, дослідником кіно. Співзасновник кінооб'єднання ruїns collective. Учасник кінофестивалів та виставкових проектів. Вибрана фільмографія: «Межі Європи» (2014), «Рожева мапа» (2016), «dendro dreams» (2018), «Інтербачення-Львів» (2018), «зонґ» (2020).

Емма Дейві

Емма Дейві

продюсерка, режисерка, викладачка

Знімала різноманітні документальні фільми для національних і міжнародних телеканалів. Її фільм «Я дихаю» (2012) здобув нагороду шотландської BAFTA за найкращу режисуру й демонструвався в понад 50 країнах. Емма викладає аспірантам курс з режисури документального кіно в Единбурзькому коледжі мистецтв. Раніше складала документальні програми для Единбурзького МКФ, а також входила до журі фестивалів IDFA, Visions du Réel та інших.

Подія програми DOCU/КЛАС

До програми увійшли творчі бесіди з фільммейкерами/-ками, кінокритиками/-инями, кураторами/-ками та дослідниками/-цями. Вони поділяться досвідом та підходами до монтажу в креативній документалістиці, розкажуть про явище вернакулярного кіно, та про те, як сторітелінг може створювати майданчик для діалогу, а документалістика — ставати соціально-політичним інструментом.