rus: live_page

запис трансляції 04 червня, 16:00

Голоси України: як говорити про війну, аби світ розумів

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою із перекладом жестовою мовою.
Розмова українською мовою із перекладом жестовою мовою.
додати в календардодати в календар

Завдяки роботі дипломатів/-ок, регулярній комунікації журналістів/-ок, культурних діячів/-ок тощо, світ краще розуміє ціну нашого спротиву та значення перемоги України. В межах цієї події ми поговоримо про досвід людей, які несуть важливі меседжі з нашої країни у світ — своїми фільмами, телесюжетами, журналістськими матеріалами, фоторепортажами. 

Запрошені спікер(к)и співпрацюють з іноземними медіа й аудиторіями. Кожен / кожна з них віднайшов/-ла власний підхід, як доносити правду про російську агресію, та на практиці пересвідчився/-лася, які історії знаходять відгук у громадян/-ок інших країн, а які — ні. 

Тож ця розмова — про найуспішніший досвід: як бути почутими, розповідаючи про Україну та українців/-ок за кордоном, та якими аргументами опонувати песиміст(к)ам та скептикам/-иням, які не вірять у нашу перемогу.


Організатори: ГО «Докудейз».

Учасники/-ці

Том Дженінгс

американський документаліст, сценарист і режисер фільму «Путінська атака на Україну: документування воєнних злочинів» (Putin’s Attack on Ukraine: Documenting War Crimes)

Мстислав Чернов

журналіст та воєнний кореспондент, лауреат Пулітцерівської премії, режисер фільму «20 днів у Маріуполі»

Роман Любий

режисер

Наталка Гуменюк

журналістка та співзасновниця проєкту «Свідчить Україна»

Марія Бучельнікова

модераторка, координаторка проєкту «Архів війни»

Подія «Архів війни» & RIGHTS NOW!

На подіях 20 Docudays UA спільного проєкту «Архіву війни» і правозахисної програми Rights Now! говоримо про те, як Україна відстоює свої інтереси на міжнародній арені та як довести звинувачення країни-агресора в численних злочинах до вироку.