rus: Дідусь дивиться крізь жовті окуляри заклеєні блакитним пластирем.

10 років триденної війни, яка триває 3 сторіччя

Київ­ські фай­ли

режисура: Вальтер Стокман
Нідерланди202378’
Доступний мовою оригіналу, з українськими дубляжем та аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра).
Доступний мовою оригіналу, з українськими дубляжем та аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра).
rus: Notification

показ фільму завершено

В Україні відкрили доступ до архіву КДБ СРСР, який містить безліч звітів про спостереження за громадянами. Що ви відчуєте, коли дізнаєтесь, що держава роками за вами стежила? Українська дисидентка, нідерландський шпигун-аматор та французька туристка, яку 50 років тому зрадив «коханий», натрапляють в архіві на справи, відкриті на них самих.

Фільм занурює в час, коли особисті життя людей пронизувала параноя радянського режиму, і показує, як на них впливала ця маніакальна недовіра. Історії героїв нагадують нам про важливість прозорості, відповідальності за злочини та захисту прав особистості в будь-якому суспільстві.

Режисура:

Вальтер Стокман

Продюсування:

Франк фан ден Енґєл

Камера:

Жако фан ʼт Гоф

Звук:

Алекс Бой

Виробництво:

Zeppers Film

У цьогорічній центральній тематичній програмі 21 Docudays UA ми спробували поєднати різні напрями й площини, розмірковуючи над культурою пам’яті перед обличчям війни і глобальної крихкості світу.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA