rus: Літній чоловік тримає малюнок пари, яка цілується.

2024 DOCU/АРТ

Нейтан­-ізм

режисура: Ілан Ґолод
США202379’
Доступний мовою оригіналу, з українськими дубляжем та аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра).
Доступний мовою оригіналу, з українськими дубляжем та аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра).
rus: Notification

показ фільму завершено

Наприкінці Другої світової війни Нейтан Хілу, син нью-йоркських іммігрантів-євреїв із Сирії, отримав завдання від армії США, яке змінило його життя, — охороняти нацистських воєнних злочинців найвищого рангу під час Нюрнберзького процесу. Цей досвід став поживою для цілого життя мистецького натхнення Нейтана — практично невідомого «художника-аутсайдера», який наступні 70 років із одержимістю створював візуальний наратив своїх спогадів. Але що буде, якщо ці спогади почнуть жити власним життям?

Режисер Ілан Ґолод представляє документальний портрет літнього художника, але, хоча спершу цей фільм був просто спостереженням за унікальним свідком історії, зрештою він переростає у захопливе дослідження функції мистецтва як архіву та винахідництва. Наважившись поставити під сумнів історії художника, фільм «Нейтан-ізм» стає надзвичайно цікавим поглядом на потребу однієї людини поділитися правдою зі світом, який не завжди готовий слухати.

Режисура:

Ілан Ґолод

Продюсування:

Мелані Ві Леві, Ілан Ґолод, Керін Капотосто (виконавча продюсерка)

Камера:

Джейсон Блевінс

Звук:

Крістофер Бовен (оригінальна музика)

Цьогорічна програма DOCU/ART пропонує разом шукати фрагменти пам’яті — втрачені, згадані, відтворені — і час від часу питати себе, чи готові ми взяти на себе відповідальність за їхнє збереження.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA