rus: Черлідінг команда старших жінок у червоних костюмах.

2024 Національний конкурс DOCU/УКРАЇНА

Ni­ce La­dies

режисура: Марія Пономарьова
Нідерланди, Україна202490’
Демонструється мовою оригіналу, доступний з українськими субтитрами та з аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра). Фільм містить кадри війни.
Демонструється мовою оригіналу, доступний з українськими субтитрами та з аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра). Фільм містить кадри війни.
rus: Notification

показ фільму завершено

Жінки з найстаршої в Україні команди з чирлідингу Nice Ladies підтримують одна одну, не бояться йти попри стререотипи суспільства, змагаючись в категорії «25+», та готуються до Європейського чемпіонату. Проте з початком повномасштабного вторгнення, частина команди опиняється закордоном, а частина лишається в рідному Харкові. Про різному проживаючи досвід війни, Nice Ladies стикаються з вимушеною розлукою та загрозою не тільки життю, але й їхній єдності, шукаючи шляхи як наново вибудувати спільну мову.

Режисура:

Марія Пономарьова

Продюсування:

Рохір Крамер, Лаура Баумaйстер, Аліна Горлова, Максим Наконечний

Камера:

Свєта Апаріна, Нільс ван Куворден, Лола Мой

Звук:

Каміла Войчик

Виробництво:

Labyrinth film in coproduction with TABOR LTD

Розповідаючи про історію цієї країни, її людей і складну боротьбу за свободу та незалежність, українські документаліст(к)и віднаходять неординарні форми і ретельно будують розповіді, що стають не просто сухою фіксацією дійсності, а вражаючими картинами, впізнаваними та зрозумілими глядач(к)ам як в Україні, так і за її кордонами.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA

Ще фільми програми 2024 Національний конкурс DOCU/УКРАЇНА

Фраг­менти льо­ду

Делікатна гіпнотична подорож відеоархівом фігуриста Українського ансамблю «Балет на льоду», який гастролював на Заході у 80-х і 90-х роках. За цими касетними записами його донька відтворює непересічну історію дорослішання: свого, своєї сім'ї та свого суспільства.

Тріш­ки чу­жа

Чотири покоління українок з однієї сімʼї досліджують руйнування своєї національної ідентичності через повномасштабне вторгнення Росії. Разом і кожна окремо водночас, вони вирушають в емоційну подорож під впливом нововіднайдених спогадів і сімейної історії.