rus: live_page

запис події 02 квітня, 13:30

Сон­ке Кірх­гоф. Hints & Tips: до­ку­мен­таль­не кі­но у VR

додати в календардодати в календар
додати в календардодати в календар

Завдяки новому обладнанню, яке з’явилось на ринку за останні п’ять років, документальні фільми стали потужним жанром відео 360° та VR. Чимало режисерів/-ок перейшли до цього жанру, оскільки впевнені, що так зможуть розширити можливості залучення глядача та вийти на платформи, яких раніше не існувало.

Що відбувалося за останні роки у цій галузі? Які є досягнення та з якими викликами, довелось зіткнутися? Сонке Кірхгоф поділиться досвідом та розповість про творчі аспекти, бізнесове підґрунтя для дистрибуції та надасть технічні рекомендації для майбутніх проєктів, побудованих на різних цифрових платформах

Учасники/-ці

Сонке Кірхгоф

Сонке Кірхгоф

директор INVR.SPACE (Німеччина), продюсер, режисер, стереограф та консультант

Сонке вивчав політичні науки у Гамбурзькому університеті та кіно-і телевиробництво в Кіноуніверситеті Бабельсбергу, де із відзнакою захистив дипломну роботу на тему імерсивних медій та стереоскопічного 3D. Згодом займався розробкою технологій інтернету для мобільних пристроїв. 

Подія програми VR DOC LAB

Це серія тематичних лекцій від провідних європейських спеціалістів/-ок, які покроково розглянуть етапи створення VR-фільмів: від розробки сценарію до дистрибуції. Лекції відбудуться в межах індустрійної програми фестивалю DOCU/ПРО спільно з Academy of Visual Arts, Kharkiv.