rus: live_page

запис трансляції 26 березня, 10:49

додати в календардодати в календар
додати в календардодати в календар

Ми створили цю сторінку, аби ви змогли перевірити своє обладнання та швидкість інтернету перед переглядом фільму. Якщо наш ролик-гайд онлайн-кінотеатром програється без затримок — час дивитися фестивальне кіно! Якщо у вас виникають труднощі з переглядом, дотримайтесь наших порад:

  • Перевірте підключення до мережі. Скористайтеся будь-яким безкоштовним тестом швидкості інтернет-з’єднання. Для якісного завантаження фільмів достатньо 6–8 Мбіт/с. В іншому випадку радимо скористатися дротовим інтернетом.
  • Використовуйте оновлений веб-браузер. Застаріле програмне забезпечення є однією з найпоширеніших проблем глядачів/-ок.
  • Виберіть сумісний веб-браузер. Плеєр DOCUSPACE найкраще працює з Google Chrome, Firefox та Microsoft Edge.

! Зверніть увагу, онлайн-кінотеатр адаптований до перегляду кіно насамперед через веб-браузер. Якщо ви переглядаєте контент на телефоні або планшеті, ми не можемо гарантувати, що не виникнуть ті чи інші проблеми з трансляцією. Також найкраще наш плеєр працює, якщо ви переглядаєте фільм на екрані того ж пристрою, де програється плеєр. Гарантувати якісний перегляд контенту на зовнішніх екранах / проєкторах ми не можемо.