rus: live_page

запис трансляції 26 березня, 20:00

Александр Нанау і Стефан Сіохан

додати в календардодати в календар
додати в календардодати в календар

Фільм-відкриття цьогорічного Docudays UA «Коллектив» Александра Нанау  номінант на премію Оскар у категоріях «Найкращий документальний фільм» та «Міжнародний повнометражний фільм». Ця історія розслідування справи пожежі у бухарестському клубі «Колектив» стала поштовхом до соціальних зрушень в країні. Про роботу над фільмом, про політичний контекст і зміни в суспільстві поговорили режисер Александр Нанау і французький репортер, продюсер документального кіно Стефан Сіохан.

Учасники/-ці

Стефан Сіохан

Стефан Сіохан

французький репортер, продюсер документального кіно, письменник

З 2013 року живе й працює в Києві. Починав свою кар’єру міжнародного кореспондента в Бухаресті в 2003 році й багато років прожив у Румунії, висвітлюючи десятиліття шляху країни до Європейського Союзу. Нині Стефан — український кореспондент французького громадського мовника Radio France та щоденної газети Liberation. Продюсує українські документальні фільми: зокрема «Домашні ігри», «Експедиція 49», Shut the f*ck up!.

Александр Нанау

Александр Нанау

режисер, сценарист, оператор

Народився у Бухаресті. Вивчав режисуру в Академії кіно і телебачення у Берліні. Його документальний фільм «Світ очима Йона Б.» (2009) здобув міжнародну «Еммі» за найкраще мистецьке програмування на ТБ, а фільм «Тото і його сестри» (2014) був номінований на премію Європейської кіноакадемії. Прем’єра нового фільму Нанау «Колектив» відбулася на Венеційському кінофестивалі.

Tête-à-tête

Tête-à-tête — камерні розмови між документаліст(к)ами про їхні роботи та світ документального кіно.