rus: live_page

Запис події 26 березня, 20:00

Tête-à-tête: Александр Нанау і Стефан Сіохан

Додати в календарДодати в календар
Додати в календарДодати в календар

Фільм-відкриття цьогорічного Docudays UA «Коллектив» Александра Нанау  номінант на премію Оскар у категоріях «Найкращий документальний фільм» та «Міжнародний повнометражний фільм». Ця історія розслідування справи пожежі у бухарестському клубі «Колектив» стала поштовхом до соціальних зрушень в країні. Про роботу над фільмом, про політичний контекст і зміни в суспільстві поговорили режисер Александр Нанау і французький репортер, продюсер документального кіно Стефан Сіохан.

Учасники/-ці

Стефан Сіохан

Стефан Сіохан

французький репортер, продюсер документального кіно, письменник

З 2013 року живе й працює в Києві. Починав свою кар’єру міжнародного кореспондента в Бухаресті в 2003 році й багато років прожив у Румунії, висвітлюючи десятиліття шляху країни до Європейського Союзу. Нині Стефан — український кореспондент французького громадського мовника Radio France та щоденної газети Liberation. Продюсує українські документальні фільми: зокрема «Домашні ігри», «Експедиція 49», Shut the f*ck up!.

Александр Нанау

Александр Нанау

режисер, сценарист, оператор

Народився у Бухаресті. Вивчав режисуру в Академії кіно і телебачення у Берліні. Його документальний фільм «Світ очима Йона Б.» (2009) здобув міжнародну «Еммі» за найкраще мистецьке програмування на ТБ, а фільм «Тото і його сестри» (2014) був номінований на премію Європейської кіноакадемії. Прем’єра нового фільму Нанау «Колектив» відбулася на Венеційському кінофестивалі.

CommunicateCommunicate

Долучайтеся до коментарів під час стріму на Facebook та YouTube Ставте запитання спікер(к)ам та отримуйте відповіді.

Tête-à-tête

Tête-à-tête — камерні розмови між документаліст(к)ами про їхні роботи та світ документального кіно.

Ще події цієї програми