rus: live_page

запис трансляції 27 березня, 17:00

Катріне Філп & Анна Дацюк

додати в календардодати в календар
додати в календардодати в календар

Травми — як фізичні, так і душевні — потребують дбайливого лікування. Утім, якщо для тілесних ушкоджень ми маємо цілий арсенал медичних засобів і підходів, то невидимі оку болі душевні втамувати нерідко значно важче. Юних героїв фільму «Щось прекрасне лишилося позаду» об’єднує однакова біда — ці діти втратили батьків і лишилися сам на сам зі своїм болем. Але водночас їх об’єднує центр, у якому вони опинилися — «Добре горе» у Нью-Джерсі, який допомагає впоратися із жалобою.  

Про інтимне документування непростої історії, про споглядання і про те, як діти можуть стати вчителями для дорослих, поговорять режисерка фільму Катріне Філп і кінокритикиня Анна Дацюк

Учасники/-ці

Катріне Філп

Катріне Філп

режисерка

Катріне закінчила Національну кіношколу Данії 2009 року з документальним коротким метром «Книга Мірі». У 2014 році вона отримала Приз глядацьких симпатій на Американському фестивалі документального кіно за свій дебютний повнометражний документальний фільм «Танцюй для мене». Фільм було номіновано на «Еммі» 2015 року. Знімаючи «Щось прекрасне лишилося позаду», режисерка переживала власне горе після втрати батька. 

Анна Дацюк

Анна Дацюк

кінокритикиня

Кінокритикиня, кураторка кінофестивалю «Київський тиждень критики», ведуча подкастів на тему кіно на «Радіо Поділ», менеджерка кіноконтенту на українському стримінг-сервісі Sweet.tv.

Tête-à-tête

Tête-à-tête — камерні розмови між документаліст(к)ами про їхні роботи та світ документального кіно.