rus: live_page

запис трансляції 04 квітня, 17:00

Хао Ву & Наталя Гуменюк

додати в календардодати в календар
додати в календардодати в календар

23 січня 2020 року Китай закрив місто Ухань для боротьби зі спалахом нової епідемії COVID-19 — цей перший у світі короновірусний локдаун протривав 76 днів. Опинившись у зачиненому мегаполісі, камери Хао Ву, Вейші Чень і анонімного оператора занурюються в атмосферу міських лікарень, у яких вирує боротьба за численні життя.  

Про фільмування на передовій кризи, про історії людей, які опинилися в епіцентрі пандемії, про людську стійкість і жертовність поговорять режисер фільму «76 днів» Хао Ву й журналістка, засновниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу Наталя Гуменюк. 

Подія відбувається за підтримки Посольства США в Україні. 

Учасники/-ці

Наталя Гуменюк

Наталя Гуменюк

українська журналістка, засновниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу

Спецкореспондентка hromadske, у 2015–2019 роках — голова ГО «Громадське телебачення». Редакторка дослідницького проєкту hromadske й LSE «Поза Сходом і Заходом». Спеціалізується на міжнародній політиці та конфліктах. Як репортерка працювала в понад 60-х країнах світу. Авторка книги «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму» (2020) та «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції» (2015) про події Арабської весни.

Хао Ву

Хао Ву

режисер

Хао — американський режисер китайського походження. Його попередній повнометражний документальний фільм «Народна Республіка Бажання» взяв участь у понад 40 фестивалях по всьому світові та здобув численні нагороди, зокрема приз головного журі на фестивалі SXSW 2018 року.

Tête-à-tête

Tête-à-tête — камерні розмови між документаліст(к)ами про їхні роботи та світ документального кіно.