rus: live_page

запис події 04 квітня, 17:00

Хао Ву & Наталя Гуменюк

додати в календардодати в календар
додати в календардодати в календар

23 січня 2020 року Китай закрив місто Ухань для боротьби зі спалахом нової епідемії COVID-19 — цей перший у світі короновірусний локдаун протривав 76 днів. Опинившись у зачиненому мегаполісі, камери Хао Ву, Вейші Чень і анонімного оператора занурюються в атмосферу міських лікарень, у яких вирує боротьба за численні життя.  

Про фільмування на передовій кризи, про історії людей, які опинилися в епіцентрі пандемії, про людську стійкість і жертовність поговорять режисер фільму «76 днів» Хао Ву й журналістка, засновниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу Наталя Гуменюк. 

Подія відбувається за підтримки Посольства США в Україні. 

Учасники/-ці

Хао Ву

Хао Ву

режисер

Хао — американський режисер китайського походження. Його попередній повнометражний документальний фільм «Народна Республіка Бажання» взяв участь у понад 40 фестивалях по всьому світові та здобув численні нагороди, зокрема приз головного журі на фестивалі SXSW 2018 року.

Наталя Гуменюк

Наталя Гуменюк

українська журналістка, засновниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу

Спецкореспондентка hromadske, у 2015–2019 роках — голова ГО «Громадське телебачення». Редакторка дослідницького проєкту hromadske й LSE «Поза Сходом і Заходом». Спеціалізується на міжнародній політиці та конфліктах. Як репортерка працювала в понад 60-х країнах світу. Авторка книги «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму» (2020) та «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції» (2015) про події Арабської весни.

Tête-à-tête

Tête-à-tête — камерні розмови між документаліст(к)ами про їхні роботи та світ документального кіно.