rus: live_page

запис події 13 листопада, 20:00

Наталя Гуменюк & Максим Буткевич

додати в календардодати в календар
Трансляцію українською мовою можна подивитися на DOCUSPACE, на Youtube-каналі та на фестивальній Facebook-сторінці.
Трансляцію українською мовою можна подивитися на DOCUSPACE, на Youtube-каналі та на фестивальній Facebook-сторінці.
додати в календардодати в календар

Де пролягає межа між свободою слова і небезпечним популізмом? Чим загрожують радикалізм та ідеологічні маніпуляції демократичному світу? Стів Беннон — скандальний популяризатор ультраправої ідеології, який керував передвиборчою кампанією Дональда Трампа, а згодом сприяв консолідації крайніх правих рухів у Європі. Ким є цей чоловік? Як після відставки з Адміністрації президента США він став впливовою фігурою на європейській політичній сцені? Журналістка, засновниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу Наталя Гуменюк і правозахисник, журналіст, координатор проєкту «Без кордонів» Максим Буткевич обговорять фільм «Межа» Елісон Клейман і порозмірковують над  тим, як слова і вправність у самопросуванні стають небезпечною зброєю.

 

Наталя Гуменюк — українська журналістка, засновниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу. З 2013 року — спецкореспондентка hromadske, у 2015–2019 роках — голова ГО «Громадське телебачення». Редакторка дослідницького проєкту hromadske й LSE «Поза Сходом і Заходом», що вивчає ставлення українців до історії. Спеціалізується на міжнародній політиці та конфліктах. Як репортерка працювала в понад 60 країнах світу. Авторка книги «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму» (2020) та «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції» (2015) про події Арабської весни. Від часів Революції гідності і початку війни висвітлює події на Донбасі й у Криму. 

 

Максим Буткевич — правозахисник, журналiст, координатор проєкту «Без кордонiв». За освітою філософ і антрополог. Працював на українських телеканалах (журналістом- міжнародником), у BBC Україна, в Агенції ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Під час протестів на Майдані був волонтером для «Громадського Радіо» та брав участь у громадських правозахисних протестних ініціативах. Зараз координує проєкт «Без кордонів» — неурядову ініціативу, яка від 2006 року опікується наданням допомоги біженцям і шукачам притулку в Україні, протидією дискримінації та проявам ксенофобії. Протягом багатьох років є одним із модераторів показів та подій Docudays UA. Є консультантом Альянсу громадського здоров’я (Україна).