rus: live_page

запис трансляції 02 квітня, 17:00

Тріш Долман & Ангеліна Карякіна

додати в календардодати в календар
додати в календардодати в календар

Чи можна хакнути людське тіло й продовжити життя? До якої межі можна експериментувати з організмом? Що врешті рухає біопанками в їхніх небезпечних дослідженнях? Канадська режисерка політичної документалістики Тріш Долман у своїй картині «Громадянин Біо» занурюється в підпільний світ радикальної медицини. Її герої – біохакери, які привідкривають перед камерою завісу в маргінальний світ неофіційних експериментів з подовження людського життя й розповідають про свій досвід із суперечливим підприємцем Аароном Трейвіком перед його таємничою смертю. 

Про документальні дослідження суперечливих тем і субкультур, про занурення в маргінальні світи і втаємничені історії поговорять режисерка Тріш Долман і журналістка й авторка документального кіно Ангеліна Карякіна.

Учасники/-ці

Тріш Долман

Тріш Долман

режисерка

Тріш одна з провідних режисерок Канади, відома своїми політичними фільмами і телепередачами, які «змінюють дискурс». За свою 28-річну кар’єру долучилась до створення низки найуспішніших канадських документальних стрічок і серіалів, а також була продюсеркою визнаних ігрових фільмів. У своїй режисерській роботі зосереджується на суперечливих персонажах, субкультурах та особистому житті жінок і дівчат. У 1997 році Тріш заснувала продюсерську компанію Screen Siren Pictures, спрямовану на підтримку і просування жінок-режисерок на початку кар’єри. Вибрана фільмографія: «Льодяні дівчата» (2020); «Вихід на Кінґзвей» (2004); «Екопірат: історія Пола Вотсона» (2011); «Канада за день» (2017); «Громадянин Біо» (2020).

Ангеліна Карякіна

Ангеліна Карякіна

журналістка й авторка документального кіно

Працювала журналісткою у друкованих, телевізійних та онлайн-виданнях упродовж останніх 12 років. Працює з темами соціальних питань, прав людини і правосуддя, реформ та конфліктів. Висвітлювала протести на Майдані, російську агресію, суди над українськими політв’язнями в Росії, міграційну кризу в Європі. Головна редакторка на «Громадському телебаченні» (2016-2020). Наразі працює журналісткою і медіа-менеджеркою в Національній суспільній телерадіокомпанії України.

Tête-à-tête

Tête-à-tête — камерні розмови між документаліст(к)ами про їхні роботи та світ документального кіно.