Українські шерифи

Роман Бондарчук · Україна, Латвія, Німеччина · 2015 · 85’

Фільм доступний для перегляду лише на території України.

Неначе птах, в’ється у повітрі невеличкий український прапор, прикріплений до автомобіля двох «шерифів», обраних громадою села на півдні України.

Шерифи рятують жінку від анаконди, вселяють бездомного Колю в порожню хату – щоб він, нарешті, став людиною, вберігають неписьменного Індіанця від неминучого арешту.

Непроглядні зимові тумани. На сході країни йде війна. Чоловікам приходять повістки в армію. Діти пишуть листи воїнам і збирають передачі з консерваціями й теплими шкарпетками. У селі з’являється сепаратист.

Країна для цих людей – це їхнє село.

Настає весна – і життя буяє з новою силою. Шерифи фарбують в золотий колір пам’ятник радянському солдату – переможцеві війни попередньої. Навесні вони за традицією святкують День перемоги, хоча до перемоги в цій війні ще дуже далеко.

Переглянути фільм 50

Трейлер

РежисерРоман Бондарчук
Продюсер(к)иДар'я Аверченко, Улдіс Секуліс
КамераРоман Бондарчук
ЗвукБорис Петер
МонтажРоман Бондарчук, Катерина Горностай, Борис Петер
ВиробництвоVFS Films, Lapu street 17, Riga, Latvia, LV1002, +37167503588, vfs@vfs.lv, www.vfs.lv
ДистрибуціяTaskovski Films, 19-21 Christopher Street, London, EC2A 2B, UK, +447562977143, sales@taskovski¬lms.com, www.taskovski¬lms.com

Нагороди

2015 – Спеціальний приз журі за повнометражний документальний фільм на Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі (IDFA)

Реєстрація

Натискаючи на кнопку "Зареєструватися" ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних.

Забули пароль?

Будь ласка, оновіть ваш браузер для перегляду відео

Зрозуміло