rus: live_page

лекція

Від­бу­до­ва Укра­їни: як гро­ма­дян(к)ам впли­ва­ти на ухва­лен­ня вла­дою рі­шень

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

Внаслідок повномасштабної війни зруйновано тисячі житлових будинків, шкіл, лікарень, об'єктів інфраструктури, історичної та культурної спадщини. Війна триває, але відбудовувати свою країну потрібно вже зараз. Чимало українців/-ок готові брати активну участь у цьому. Але вони вважають, що  відновлювати треба творчо, з урахуванням потреб сучасних мешканців, наші міста й села мають стати інклюзивними, комфортними та безпечними для всіх. 

Що заважає громадян(к)ам впливати на рішення влади та покращувати добробут своєї громади вже зараз? Які інструменти вже є в українському законодавстві, аби громадян(к)и могли реалізувати свій вплив на ухвалення рішень? Як зробити, аби центральна влада чула потреби людей на місцях, а мешканці громад  ефективніше комунікували з місцевими очільниками? 

Модерує розмову Ірина Бреза, журналістка. 

Подія організована в межах правозахисної програми RIGHTS NOW! на теренах 20 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у партнерстві із ГО «Карпатське агентство прав людини “Вестед”».

20 Мандрівний Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства США в Україні. Думки, висновки чи рекомендації не обов'язково відображають погляди урядів, благодійних організацій чи компаній цих країн. Відповідальність за зміст публікації несуть винятково його автор(к)и.

Учасники/-ці

Олександр Солонтай

Директор програм практичної політики «Інституту Політичної Освіти»

Віталій Селик

директор БФ «Сміливі», співзасновник волонтерської ініціативи «Сміливі відновлювати»

20 Мандрівний Docudays UA

20 ювілейний Docudays UA мандрує країною! Дивіться фільми із нової програми Мандрівного фестивалю та tête-à-tête про правосуддя через кіно на DOCUSPACE