rus: Молода жінка з вусами із піни стриже собі чуба.

20 Мандрівний Docudays UA

Апо­ло­нія, Апо­ло­нія

режисура: Леа Ґлоб
Франція, Польща, Данія2022116’
Демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами. Попередження щодо змісту: короткотривала оголеність
Демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами. Попередження щодо змісту: короткотривала оголеність
rus: Notification

квитки доступні з 14/12, 18:00

Коли данська режисерка Леа Ґлоб познайомилася з Аполонією Сокол у 2009 році, її життя здавалося сюжетом збірки оповідань. Талановита Аполонія народилася в підпільній театральній трупі в Парижі та росла у мистецькій спільноті — максимально богемне життя. У двадцять із чимось років вона навчалася в Паризькій академії мистецтв — одному з найпрестижніших мистецьких закладів у Європі. Багато років Леа поверталася до знімання того, як Аполонія шукає власне місце у світі мистецтва, справляється з болем та радістю жіночності, зі стосунками з іншими людьми та з власним тілом і творчістю. Через 13 років дві жінки продовжують рефлексувати про шляхи кожної в цьому чарівному фільмі про мистецтво, любов, материнство, сексуальність, репрезентацію, а також про те, як досягти успіху у світі, де панують патріархат, капіталізм і війна, не втративши при цьому себе.

Режисура:

Леа Ґлоб

Продюсування:

Сісель Льонвіг Сієрстед

Камера:

Леа Ґлоб

Звук:

Анна Жарнецька-Вуйчік

Виробництво:

Sidsel Siersted for Danish Documentary Production, in co-production with Małgorzata Staroń for Staron Films

Дистриб'юція:

CAT&Docs Catherine Le Clef [email protected] Aleksandra Derewienko [email protected]

20 Мандрівний Docudays UA

20 ювілейний Docudays UA мандрує країною! Дивіться фільми із нової програми Мандрівного фестивалю та tête-à-tête про правосуддя через кіно на DOCUSPACE 

Ще фільми програми 20 Мандрівний Docudays UA

Дру­ге ди­хан­ня

Коли росіяни почали обстрілювати його рідний Чернігів, музикант Микита сховав під ліжко свій кларнет, і став волонтером. Благодійна діяльність допомагає Микиті підтримувати своє ментальне здоров’я під час війни. Але чи здатне бодай щось повернути в його життя музику?

Вби­вство жур­на­ліс­та

Рідні та друзі вбитих журналіста Яна Куцяка і його нареченої Мартіни Кушнірової почали своє розслідування й кампанію з покарання злочинців. Знайдені докази допомогли висунути нові обвинувачення й наново відкрити справу проти Маріана Кочнера — одного з найбагатших бізнесменів Словаччини.

Зер­на го­ло­ду: Украї­на 1933

Оповідь від імені валлійського журналіста Ґарета Джонса, який уперше в західній пресі під власним іменем заявив про масовий голод в СРСР, зокрема й про Голодомор. До уривків зі спогадів, щоденників і статей Джонса долучені листування тодішнього секретаря італійського посольства в СРСР та фрагменти з радянських директив і наказів.

Три жін­ки

Десь у Карпатах між Україною, Словаччиною та Польщею лежить село Стужиця. Українською назва села означає щось на кшталт «холодне місце». Фільм розповідає історії трьох жінок: фермерки Ганни, поштарки Марії та біологині Нелі. Це портрет невідомого місця посеред Європи, де люди щодня повинні вирішувати — поїхати чи залишитися.