rus: live_page

запис трансляції 22 листопада, 11:00

Ар­хів вій­ни. Як якіс­но фік­су­ва­ти та збе­рі­га­ти іс­торію

додати в календардодати в календар
додати в календардодати в календар

Історія повномасштабної війни розгортається в режимі онлайн. Завдяки технічним можливостям кожна людина може не лише стати свідком, а й задокументувати пережите. Кадри знищеного житла, щоденники з окупації, досвід евакуації чи фільтраційних таборів та фіксація інших подій можуть бути вагомими доказами в міжнародних судах. А ще це допоможе розповісти світові правду про російську агресію та протидіяти імперським наративам Росії, які досі поширюють деякі західні медіа й експерт(к)и. 

Обговоримо, як правильно документувати, збирати й аналізувати матеріали, щоб зберегти історію; які матеріали можуть бути доказами у міжнародних судах, а які — інструментом протидії війні в інформаційному та мистецькому полі; і як кожен і кожна з нас можуть допомогти притягнути до відповідальності винних.

Цю дискусію дивіться на сайті docuspace.org та на Facebook-сторінці Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

 

Партнери: Ukraїner

Інформаційні партнери: ZMINA, ШОТАМ

CommunicateCommunicate

Долучайтеся до коментарів під час стріму на сторінці події або у Facebook. Ставте запитання спікер(к)ам та отримуйте відповіді.

Надзвичайний стан

Спеціальний випуск Docudays UA