rus: live_page

запис трансляції 06 червня, 18:30

Бути почутими: які наративи про Україну ми створюємо?

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

За останній рік тема України стала надзвичайно популярною — не тільки в політичному, але й в культурно-соціальному дискурсі. Як за цей час у світі змінилося знання про нашу країну? Які завдання ставили для себе українці/-ки в публічній комунікації та як саме «запаковували» важливі меседжі, аби їх почули? Які наративи про себе нам вдалося сформувати, а з якими стереотипами та упередженнями ми продовжуємо боротьбу?

Продовжуючи роздумувати над головною темою цьогорічного фестивалю, ми спробуємо чітко окреслити завдання публічної комунікації та стратегії подолання перешкод. Українки та українці не можуть дозволити собі залишатися пасивними, коли йдеться про уявлення образів майбутнього, —наразі ми маємо активно формувати їх власноруч.

Учасники/-ці

Олександр Михед

письменник, культуролог, перекладач, член українського ПЕН

Ірина Цілик

письменниця, режисерка ігрового та документального кіно, членкиня українського ПЕН, членкиня Європейської кіноакадемії

Ріта Бурковська

акторка театру і кіно, а з початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну працює фіксеркою для іноземних видань, зокрема BBC, ARTE, Deutsche Welle, AFP

Анастасія Платонова

модераторка, незалежна культурна критикиня, журналістка, редакторка

Подія DOCU/КЛАС

Серія подій DOCU/КЛАС 20 Docudays UA  публічні дискусії з кінопрофесіонал(к)ами та культурними менеджер(к)ами про побудову і захист майбутнього.