rus: live_page

запис трансляції 07 червня, 19:00

Які плани на майбутнє?

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

«Які плани на майбутнє?» — питання, яким люблять завершувати свої інтерв'ю журналіст(к)и, за останній час отримало екзистенційний вимір. 

Горизонт майбутнього звузився до кількох тижнів, часто — днів або годин. Через повномасштабну війну та специфічну культурну політику держави майбутнє українського кіно як поля для експериментів, рефлексій та розмов є дуже непевним.
З метою продовження основної теми цьогорічного кінофестивалю ми говоримо про обриси нашого спільного майбутнього у сфері кіно — бажаного і прогнозованого, а також про те, що ми можемо зробити всі разом вже сьогодні.

Учасники/-ці

Максим Наконечний

режисер, продюсер, сценарист

Олена Гончарук

культурна менеджерка, культурологиня, музеологиня, керівниця «Музею кіно» Довженко-Центру та переможниця конкурсу на посаду генеральної директорки Довженко-Центру

Інна Ласточкіна

кінопродюсерка, членкиня компанії «Сучасне Українське Кіно»

Марина Степанська

режисерка та сценаристка, нині працює над повнометражним документальним фільмом «Не повна картина» про життя українських режисерів/-ок з моменту повномасштабного російського вторгнення в Україну

Дар’я Бадьйор

співкураторка «Київського тижня критики»

Подія DOCU/КЛАС

Серія подій DOCU/КЛАС 20 Docudays UA  публічні дискусії з кінопрофесіонал(к)ами та культурними менеджер(к)ами про побудову і захист майбутнього.