rus: live_page

запис трансляції 27 червня, 14:24

Чи мож­на при­тягну­ти Ро­сію до від­по­ві­да­льно­сті за еко­логічні зло­чи­ни?

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

Повномасштабна війна в Україні вже призвела до екологічної катастрофи: затоплення Лівобережжя України внаслідок підриву Каховської ГЕС, піднята в повітря радіація в Рудому лісі біля Чорнобильської АЕС, заміновані поля й спалені вщент ліси, знищені екосистеми через постійні обстріли, забруднені водойми — все це злочини Росії проти довкілля. Однак російський екоцид — проблема не лише України, адже він впливає на екологію всієї планети. При цьому поняття екоциду досі не включено до Римського статуту Міжнародного кримінального суду, що дало би змогу Україні кваліфікувати ці злочини належним чином. 


Справедливий механізм покарання за міжнародні екозлочини і захист довкілля в усьому світі — шлях до кращого світу для майбутніх поколінь. Але як цей шлях віднайти? 

 

Підтримайте збір команди Docudays UA та Гуркіт. Разом із благодійним фондом Гуркіт ми збираємо на евакмобіль для 109-тої окремої бригади ТрО та засоби зв'язку для команди Docudays UA, що зараз у Силах Оборони. 
Номер картки банки 5375 4112 1768 1373

Учасники/-ці

Ольга Чевганюк

співзасновниця організації UAnimals та керівниця проєкту #StopEcocideUkraine

Дмитро Коваль

юридичний директор Truth Hounds, експерт Project Expedite Justice

Марія Бучельнікова

модераторка, активістка, експертка з комунікацій, проєктна менеджерка «Архіву війни»

Подія «Архів війни»

Запрошуємо глядачів і глядачок на перегляд подій «Архіву війни», проєкту ГО «Докудейз» та Infoscope, що збирає та каталогізує цифрові матеріали з великої війни.