rus: live_page

запис трансляції 18 червня, 16:48

Що мож­на ро­би­ти із архів­ни­ми ма­те­ріала­ми про вій­ну вже за­раз?

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

«Архів війни» протягом двох років займається збереженням та каталогізацією цифрових матеріалів. Довгий час наша робота не була публічною, адже ми тестували багато інструментів, вдосконалювали й випробовували функції, налагоджували роботу команди. Тепер ми готові відкрити завісу й поділитися нашими напрацюваннями, які будуть помічними журналіст(к)ам, правозахисникам/-ицям, адвокат(к)ам, громадським активіст(к)ам та державним установам. 


Зокрема, ми презентуємо: інструмент Linse для дослідження російської пропаганди, дослідження телеграм-каналів та функцію «відстежити оригінальний пост»,  коли та де вперше опублікували повідомлення. А також розповімо про роботу з великим масивом даних, аналітику й тегування, зіставлення й пошук зв’язків. «Архів війни» не може притягнути до відповідальності за воєнні злочини, однак ми надаємо інструменти, що можуть у цьому допомогти. 

 

 

Підтримайте збір команди Docudays UA та Гуркіт. Разом із благодійним фондом Гуркіт ми збираємо на евакмобіль для 109-тої окремої бригади ТрО та засоби зв'язку для команди Docudays UA, що зараз у Силах Оборони. 
Номер картки банки 5375 4112 1768 1373

Подія «Архів війни»

Запрошуємо глядачів і глядачок на перегляд подій «Архіву війни», проєкту ГО «Докудейз» та Infoscope, що збирає та каталогізує цифрові матеріали з великої війни.