DOCU/PRO Talk / «Підборіддя»

Трансляцію мовою оригіналу (англійська) можна буде подивитися на Youtube-каналі Docudays UA. З синхронним перекладом на українську — на DOCUSPACE та фестивальній Facebook-сторінці.

DOCU/PRO talk «Фестивальна стратегія, або навіщо потрібен сейлз-агент?» зі Стефані Фукс, менеджеркою з фестивальної дистрибуції Autlook Filmsales (Австрія).

У прямому ефірі Стефані Фукс розповість про особливості побудови успішних фестивальних стратегій для документальних фільмів. Розкаже, як обирати сейлз-агента та як адаптувати стратегію дистрибуції фільму до нових обставин, що приніс із собою COVID-19.Стефані докладно розповість про всі етапи життя фільму після того, як його виробництво закінчено, та відповість на питання аудиторії.Запрошуємо продюсерів, режисерів, дистриб'юторів та всіх, кому цікаво дізнатися більше про секрети успіху документальних фільмів, долучитися до розмови та поставити свої питання Стефані онлайн. Для цього необхідно зареєструватись як учасник/ця вебінару. Лінк для реєстрації — bit.ly/zoom-docu-talk-jawline. Після реєстрації ви отримаєте повідомлення на емейл із деталями доступу. Кількість місць обмежена, тож не зволікайте.Розмова буде вестись англійською мовою.Ті, хто не встигне зареєструватись, зможуть дивитися трансляцію у соцмережах.

Autlook Filmsales є однією з найвпливовіших сейлз-аґенцій на ринку документального кіно. Компанія існує з 2006 року та має офіси у Відні та Лос-Анджелесі. Autlook займається як фестивальною дистрибуцією, так і продажами на ТБ, VOD, а також кінотеатральним прокатом.
Фільми, які представляє Autlook, постійно беруть участь у конкурсних програмах провідних міжнародних фестивалів. У каталозі компанії представлені такі режисери, як Ніколаус Гейрхалтер (Earth), Крісті Гарленд (What Whaala Wants), Талал Деркі (Of Fathers and Sons). Autlook також представляє фільм Лізи Манделуп «Підборіддя», який до кінця вересня можна подивитися на docuspace.org.

Показ фільму вже завершено

Трейлер

Реєстрація

Натискаючи на кнопку "Зареєструватися" ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних.

Забули пароль?

Будь ласка, оновіть ваш браузер для перегляду відео

Зрозуміло