rus: live_page

Запис події 24 вересня, 18:45

Фести­валь­на стра­тегія, або навіщо потрібні сейлз-агент(к)и?

Додати в календарДодати в календар
Розмова велася наживо і не є доступною до перегляду у записі.
Розмова велася наживо і не є доступною до перегляду у записі.
Додати в календарДодати в календар

DOCU/PRO talk «Фестивальна стратегія, або навіщо потрібні сейлз-агент(к)и?» зі Стефані Фукс, менеджеркою з фестивальної дистрибуції Autlook Filmsales (Австрія).

У прямому ефірі Стефані Фукс розповість про особливості побудови успішних фестивальних стратегій для документальних фільмів. Розкаже, як обирати сейлз-агента та як адаптувати стратегію дистрибуції фільму до нових обставин, що приніс із собою COVID-19.Стефані докладно розповість про всі етапи життя фільму після того, як його виробництво закінчено, та відповість на питання аудиторії.Запрошуємо продюсерів, режисерів, дистриб'юторів та всіх, кому цікаво дізнатися більше про секрети успіху документальних фільмів, долучитися до розмови та поставити свої питання Стефані онлайн.


Autlook Filmsales є однією з найвпливовіших сейлз-аґенцій на ринку документального кіно. Компанія існує з 2006 року та має офіси у Відні та Лос-Анджелесі. Autlook займається як фестивальною дистрибуцією, так і продажами на ТБ, VOD, а також кінотеатральним прокатом.


Фільми, які представляє Autlook, постійно беруть участь у конкурсних програмах провідних міжнародних фестивалів. У каталозі компанії представлені такі режисери, як Ніколаус Гейрхалтер (Earth), Крісті Гарленд (What Whaala Wants), Талал Деркі (Of Fathers and Sons). Autlook також представляє фільм Лізи Манделуп «Підборіддя», який до кінця вересня можна подивитися на docuspace.org.

CommunicateCommunicate

Долучайтеся до коментарів під час стріму на Facebook та YouTube Ставте запитання спікер(к)ам та отримуйте відповіді.