DOCU/PRO talk з Атанасом Георгієвим

Трансляцію мовою оригіналу (англійська) можна буде подивитися на Youtube-каналі Docudays UA. З синхронним перекладом на українську — на DOCUSPACE та фестивальній Facebook-сторінці.

З початком оскарівських перегонів саме час дізнатися, що робити, щоб ваше кіно потрапило в короткий список найпрестижнішої світової кінопремії. Режисер монтажу та продюсер фільму «Медова земля» Атанас Георгієв поділиться власним досвідом створення та просування фільму в розмові з режисером Романом Бондарчуком, документальну стрічку «Українські шерифи» якого також було висунуто на «Оскар» у номінації Найкращий фільм іноземною мовою у 2016 році.

Спікер(к)и: 
  • Атанас Георгієв, режисер монтажу та продюсер
  • Роман Бондарчук, режисер

Анастас Георгієв – продюсер, режисер, режисер монтажу та співвласник Trice Films та Film Trick з Македонії, дочірніх компаній FX3X. Його режисерський і продюсерський дебют «Шлюб за готівку» здобув численні міжнародні нагороди та визнання. Наступним фільмом став «З любов’ю» – фестивальний фаворит 2017 року, прем’єра якого відбулася на HOTDOCS. Одразу за цим, у 2019 році, він продюсував «Медову землю» – фільм, що здобув три нагороди на кінофестивалі Sundance і був номінований на «Оскар» у двох категоріях: найкращий документальний фільм та найкращий міжнародний повнометражний фільм.

Дискусія

Реєстрація

Натискаючи на кнопку "Зареєструватися" ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних.

Забули пароль?

Будь ласка, оновіть ваш браузер для перегляду відео

Зрозуміло