rus: live_page

запис трансляції 26 червня, 19:00

До­ку­мен­таль­ний звук. Саунд­скейпінг пам’яті, свід­чення та мисте­цькі прак­ти­ки

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

Які існують підходи до роботи з документальним звуком? Що означає «документальність» у цьому контексті? Як перетинається документальність у візуальному та аудіальному? Яку роль відіграє монтаж і чи можлива паралель із тим же процесом у кіно? Чим відрізняються польові записи та саундскейпінг?

Як (чи?) працюють композитор(к)и та саунд-артист(к)и з практиками вслуховування в міське середовище, які вкорінилися в нашому повсякденні з початком повномасштабного вторгнення? 

У фокусі — музичні та аудіовізуальні проєкти агенції «Ухо», різноманіття робіт композитора й саундартиста Олега Шпудейка, саундскейпінг пам’яті та монтаж у художника Яна Спектора. 

 

Підтримайте збір команди Docudays UA та Гуркіт. Разом із благодійним фондом Гуркіт ми збираємо на евакмобіль для 109-тої окремої бригади ТрО та засоби зв'язку для команди Docudays UA, що зараз у Силах Оборони. 
Номер картки банки 5375 4112 1768 1373

Учасники/-ці

Олександра Набієва

модераторка події, культурологиня, кураторка міждисциплінарної мистецької програми DOCU/СИНТЕЗ

Ян Спектор

київський саунд-артист і продюсер, співзасновник спільнот Plivka та 2c1b

Саша Андрусик

кураторка, співзасновниця музичної агенції «Ухо», у складі якої з 2012 року представила в Україні понад 700 творів сучасної класичної та експериментальної музики. Лауреатка Шевченківської премії 2021 року за цикл «Архітектура голосу»

Подія DOCU/СИНТЕЗ

Міждисциплінарна мистецька програма продовжує фокусуватися на мистецькій роботі з архівами. Цьогоріч це, в тому числі, особисті архіви художників/-иць і різні підходи до них: документаційні, щоденникові й комеморативні.