rus: за склом міліціонер у кашкеті переглядає папери

Кшиштоф Кесльовський: документальний життєпис 2

З Точки Зору Нічного Вахтера

режисура: Кшиштоф Кесльовський
Польща197716’
Демонструється мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами. Щоб увімкнути субтитри, натисніть на відповідну іконку у правому нижньому куті плеєра та оберіть мову.
Демонструється мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами. Щоб увімкнути субтитри, натисніть на відповідну іконку у правому нижньому куті плеєра та оберіть мову.
rus: Notification

показ завершено

На одній із фабрик працює нічний вахтер. Він — фанатик тотального контролю та дисципліни, який карає порушників і насолоджується знущаннями — і на роботі, і поза нею. Герой уособлює тогочасних палких прихильників системи, а сам фільм сповнено політичних алюзій і підтекстів. У 2006 році австрійський режисер Андреас фон Горват зняв стрічку про подальшу долю героя. Як виявилось, його погляди не змінились, і він з теплотою згадує комуністичну Польщу.

Фільми другого блока ретроспективної програми «Кшиштоф Кесльовський: документальний життєпис» можна переглянути лише разом в одному плеєрі (без паузи між ними). 

«Передмова» 00:00 - 3:07

«Муляр» 3:08 - 21:42

«З точки зору нічного вахтера» 21:43 - 38:20

«Сім жінок різного віку» 38:21 - 54:37

«Лікарня» 54:38 - 1:15:04

«З міста Лодзь» 1:15:05 - 1:32:26

 

 

 


Режисура:

Кшиштоф Кесльовський

Продюсування:

Войцех Капчинський

Камера:

Вітольд Сток

Звук:

Вєслава Дембінська, Міхал Жарнецький

Монтаж:

Лідія Зонн

Виробництво:

Wytwórnia Filmów Dokumentalnych w Warszawie

Фільм програми Кшиштоф Кесльовський: документальний життєпис 2

Відомий художніми циклами «Три кольори» та «Декалог» Кши́штоф Кесльовський, починав як документаліст. Кураторська добірка Агнєшки Холланд покаже тоталітарну Польщу 70-х, зафільмовану майстром.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA