ТРЕЙЛЕР

Трубадури кіно: Шотландія і Україна

Плів­ки Ґре­ґа

режисура: Григорій Порицький
Українська РСР198114’47’’
Цей фільм не містить звуку
Цей фільм не містить звуку
rus: Notification

показ фільму завершено

Григорій Порицький, він же Ґреґ, був однією з центральних постатей у львівському русі хіпі у 1970-х роках. Разом з іншою волелюбною молоддю він входив до нонконформістського об’єднання «Республіка Святого Саду», що збиралася в закинутому саду монастиря Кармелітів Босих у центрі Львова. Вони займалися творчістю, слухали західний рок і влаштовували всесоюзні хіпі-сейшни. Але радянська влада розцінювала їхню діяльність як протестну. У фільмі показано учасників «Республіки», їхні квартирні вечірки, прогулянки, розмови та, власне, життя.

Перегляд усіх фільмів програми доступний відвідувач(к)ам фестивалю на безкоштовній основі без географічних обмежень. Упродовж фестивалю з 27 березня по 4 квітня щодня о 10:00 з’являтимуться нові стрічки з шотландської та української добірок, кожну з яких можна буде переглянути впродовж 48 годин.

Режисура:

Григорій Порицький

Спілкуйтеся з режисером/-кою

Фільм програми «Трубадури кіно: Шотландія і Україна»

У програмі аматорської кінематографії представлені фільми періоду 1940-х у Шотландії до 1980-х в Україні. Перегляд супроводжується коментарями дослідників/-ць цього феномену.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA