ТРЕЙЛЕР

20 Мандрівний Docudays UA

Ко­роль Лір: як ми шу­ка­ли лю­бов під час вій­ни

режисура: Дмитро Грешко
Україна202390’
Демонструється українською та російською з українськими та англійськими субтитрами.
Демонструється українською та російською з українськими та англійськими субтитрами.
rus: Notification

показ фільму завершено

24 лютого 2022 року почалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Мільйони українців/-ок змушені були покинути свої домівки й рятуватися від жахіть війни. Багато з них знайшли собі прихисток у невеличкому західно-українському містечку Ужгород на Закарпатті, що межує з чотирма країнами Євросоюзу. 

Незважаючи на сирени повітряної тривоги, які час від часу лунають у місті, Ужгород залишається доволі затишним і мирним містом. 

Разом із тим, з появою переселенців/-ок, у місті з’являються різноманітні громадські ініціативи, спрямовані на допомогу тим, хто змушені були покинути власний дім і опинилися в новому середовищі. Як правило, самі переселенці/-ки беруть активну участь у схожій діяльності. Вони працюють у їдальнях, які безоплатно годують переселенців/-ок, плетуть маскувальні сітки, розважають і навчають діточок, організовують культурні заходи. В’ячеслав Єгоров, місцевий активіст, який разом із дружиною займається такою допомогою й організовує дитяче дозвілля, вирішує реалізувати свою давню мрію — поставити виставу Шекспіра «Король Лір». До складу його театральної трупи входять непрофесійні актор(к)и-переселенці/-ки. 

Колишні вчителі/-ки, художники/-ці, інженери, продавчині й домогосподарки пристосовуються до нових умов та вчаться знаходити себе в інших реаліях. Театральна вистава допомагає їм віднайти своє призначення в новому світі, де протікає війна, а режисерові — знайти відповідь на одвічні питання: що таке любов і чому цей світ не має загинути.

Режисура:

Дмитро Грешко

Продюсування:

Поліна Герман

Камера:

Дмитро Грешко, Юрій Готра, Ростислав Заболотний, Михайло Пожега

Звук:

Володимир Трет’яков, Cinema Sound Production UA

Виробництво:

Logo UP UA Studio

Дистриб'юція:

Alina Lidych

20 Мандрівний Docudays UA

20 ювілейний Docudays UA мандрує країною! Дивіться фільми із нової програми Мандрівного фестивалю та tête-à-tête про правосуддя через кіно на DOCUSPACE