rus: live_page

rus: постер з інформацією про подію, вікно крізь, яке видно літніх людей що привітно махають у камеру

запис трансляції 30 вересня, 09:00

Ласкаво просимо, вхід заборонено

додати в календардодати в календар
Доступний аудіогід до фоторобіт здійснила агенція «Доступне кіно» громадської організації «Боротьба за права».
Доступний аудіогід до фоторобіт здійснила агенція «Доступне кіно» громадської організації «Боротьба за права».
додати в календардодати в календар

3D-виставка фотографа Олександра Чекменьова представляє онлайн дві серії робіт, створених у закритій психіатричній лікарні міста Овруч наприкінці дев’яностих: кольорову (репортажну) та чорно-білу (постановочні портрети). Виставка ставить під питання межу між патологією та нормою, унаочує, з одного боку, соціальне життя та взаємодії у психіатричній лікарні як соціальному інституті, а з другого — оприявнює примусовість та несвободу закритого закладу.

Ви маєте змогу віртуально відвідати експозицію в креативному просторі IZONE. Переглядати виставку можна як на екрані монітора в браузері, так і в імерсивній версії з використанням VR-окулярів для ефекту повного занурення. Подія містить доступний аудіогід з коментарями автора. Виставку можуть відвідати незрячі люди та люди з порушенням зору.

Учасники/-ці

Олександр Чекменьов

Олександр Чекменьов

фотограф

Народився в Луганську на Сході України. Він розпочав кар’єру фотографа в невеликій фотостудії рідного міста: у вільний від роботи час фотографував на вулицях і в будинках людей, на яких найсильніше вплинула економічна криза після розпаду Радянського Союзу. Його роботи дозволяють зсередини і зблизька поглянути на трансформацію шахтарського регіону в дев’яностих. У 1997 році Олександр переїхав до Києва, де працює фотожурналістом.

Вибрані проєкти: виставка у Blue Sky Gallery, Портленд, США; серії «Донбас» і «Паспорт» (2016); виставка в галереї Palffy Palace, Братислава, Словаччина; серія «Донбас» (2015); виставка в галереї Clara Maria Sels, Дюссельдорф, Німеччина; серія «Божевільний світ» (2014).

DOCU/СИНТЕЗ

Міждисциплінарна мистецька програма DOCU/СИНТЕЗ переосмислює зв'язок ментальних захворювань, мистецтва й «виключення» з соціуму. Досліджує протиставлення аналогової та цифрової фотографії, а також можливості галерейного простору – фізичного й віртуального.

18 Мандрівний Docudays UA

18 Docudays UA мандрує країною! П'ять фільмів-переможців із нової програми Мандрівного фестивалю на DOCUSPACE. 

rus: Info

Дізнайтеся більше про подію на DOCUDAYS UA