rus: Діти задувають свічки.

20 Мандрівний Docudays UA

Ліс, ліс

режисура: Марія Стоянова
Україна20229’
Демонструється українською мовою. Фільм доступний з аудіодескрипцією.
Демонструється українською мовою. Фільм доступний з аудіодескрипцією.
rus: Notification

квитки доступні з 21/12, 18:00

Фільм створено з домашніх відеозаписів української родини, датованих 2002-2008 роками. Як і більшість домашніх зйомок, в центрі яких є діти, вони несуть в собі відчуття початку та перспективи. Але також, відчуття повторюваності, повсякденності, шуму часу. З чого складається наше “разом”? Які нас тримають зв’язки? Через вернакулярні відео з минулого фільм прагне говорити (часто "мовою немовлят" і дитячими загадками) про множинність, вкоріненість, про нас.

Режисура:

Марія Стоянова

Камера:

Ігор Говенко

Звук:

Сергій Кульбачний

20 Мандрівний Docudays UA

20 ювілейний Docudays UA мандрує країною! Дивіться фільми із нової програми Мандрівного фестивалю та tête-à-tête про правосуддя через кіно на DOCUSPACE 

Ще фільми програми 20 Мандрівний Docudays UA

Дру­ге ди­хан­ня

Коли росіяни почали обстрілювати його рідний Чернігів, музикант Микита сховав під ліжко свій кларнет, і став волонтером. Благодійна діяльність допомагає Микиті підтримувати своє ментальне здоров’я під час війни. Але чи здатне бодай щось повернути в його життя музику?

Вби­вство жур­на­ліс­та

Рідні та друзі вбитих журналіста Яна Куцяка і його нареченої Мартіни Кушнірової почали своє розслідування й кампанію з покарання злочинців. Знайдені докази допомогли висунути нові обвинувачення й наново відкрити справу проти Маріана Кочнера — одного з найбагатших бізнесменів Словаччини.

Зер­на го­ло­ду: Украї­на 1933

Оповідь від імені валлійського журналіста Ґарета Джонса, який уперше в західній пресі під власним іменем заявив про масовий голод в СРСР, зокрема й про Голодомор. До уривків зі спогадів, щоденників і статей Джонса долучені листування тодішнього секретаря італійського посольства в СРСР та фрагменти з радянських директив і наказів.

Три жін­ки

Десь у Карпатах між Україною, Словаччиною та Польщею лежить село Стужиця. Українською назва села означає щось на кшталт «холодне місце». Фільм розповідає історії трьох жінок: фермерки Ганни, поштарки Марії та біологині Нелі. Це портрет невідомого місця посеред Європи, де люди щодня повинні вирішувати — поїхати чи залишитися.

Апо­ло­нія, Апо­ло­нія

Данська режисерка Леа Ґлоб впродовж тринадцяти років спостерігала за своєю героїнею — художницею Аполонією Сокол. До об'єктиву її камери потрапили творчі злети й падіння Аполонії та її стосунки з Оксаною Шачко, українською художницею і співзасновницею об'єднання Femen.