rus: live_page

лекція

Майбут­ні мир та без­пека: яким бу­де світ без «росії»?

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

Після початку повномасштабної російської агресії проти України світу, нарешті, стало зрозуміло, що такої наддержави, як росія — не існує. Натомість є пострадянське державне утворення, яке через свої гігантські розміри доволі не однорідне і тримається завдяки внутрішній репресивній політиці. Попри значні людські ресурси та майже нескінченні природні запаси, росія виявилася «колосом на глиняних ногах» — із примітивною внутрішньою політикою і слабким громадянським суспільством. Якщо росія продовжуватиме агресивну війну проти України з такою ж інтенсивністю і втратами, як зараз, то цілком закономірним виглядає прогноз її майбутнього розпаду й утворення на її території нових державних формувань.

Де червона лінія, після якої рф не зможе надалі зберігати цілісність державних суб'єктів, які входять до її складу? Коли ситуація на фронті почне критично впливати на соціально-економічну ситуацію в рф? Що має відбутися в міжнародній геополітичній ситуації, щоб у росії запустилися процеси розпаду? Яким може бути цей розпад і з яких регіонів почнеться? Зрештою, яким буде майбутнє без росії і до яких нових викликів має готуватися Україна?

Захід ініційований  командою правозахисної програми RIGHTS NOW! у партнерстві з обласною організацією «Молода Просвіта» під час  XX Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. 

20 Мандрівний Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства США в Україні. Думки, висновки чи рекомендації не обов'язково відображають погляди урядів, благодійних організацій чи компаній цих країн. Відповідальність за зміст публікації несуть винятково його автор(к)и.

Учасники/-ці

Сергій Борис

Редактор медіа «Курс»

Павло Клімкін

Український дипломат, глава МЗС України у 2014–2019 роках

20 Мандрівний Docudays UA

20 ювілейний Docudays UA мандрує країною! Дивіться фільми із нової програми Мандрівного фестивалю та tête-à-tête про правосуддя через кіно на DOCUSPACE