rus: Два хлопці моделюють робота на занятті.

20 Мандрівний Docudays UA

На­ша ро­бо сім’я

режисура: Анастасія Тиха
Україна202319’
Демонструється українською з українськими та англійськими субтитрами. Доступний з аудіодескрипцією.
Демонструється українською з українськими та англійськими субтитрами. Доступний з аудіодескрипцією.
rus: Notification

квитки доступні з 21/12, 18:00

Після повномасштабного російського вторгнення в Україну, Микиті (12) разом із батьками та молодшим братом довелося  покинути свій дім у Вугледарі, невеликому шахтарському містечку Донецької області. Осівши на новому місці, вони кинули всі сили на відновлення головної сімейної справи — клубу для дітей, які захоплюються робототехнікою та програмуванням.

Готуючись до головної події — Всесвітньої олімпіади роботів, команда у складі Микити та його партнера Олексія проходить через багато спроб і невдач. Але попри все, вони активно рухаються вперед, доводячи, що наполеглива праця та пристрасть на шляху до своєї мети можуть допомогти пережити найважчі часи.

Режисура:

Анастасія Тиха

Продюсування:

Богданна Семен, Андрій Котляр

Камера:

Андрій Котляр, Анастасія Тиха, Євген Козеко, Настя Рошук

Звук:

Василь Явтушенко

Монтаж:

Іван Банніков

20 Мандрівний Docudays UA

20 ювілейний Docudays UA мандрує країною! Дивіться фільми із нової програми Мандрівного фестивалю та tête-à-tête про правосуддя через кіно на DOCUSPACE 

Ще фільми програми 20 Мандрівний Docudays UA

Дру­ге ди­хан­ня

Коли росіяни почали обстрілювати його рідний Чернігів, музикант Микита сховав під ліжко свій кларнет, і став волонтером. Благодійна діяльність допомагає Микиті підтримувати своє ментальне здоров’я під час війни. Але чи здатне бодай щось повернути в його життя музику?

Вби­вство жур­на­ліс­та

Рідні та друзі вбитих журналіста Яна Куцяка і його нареченої Мартіни Кушнірової почали своє розслідування й кампанію з покарання злочинців. Знайдені докази допомогли висунути нові обвинувачення й наново відкрити справу проти Маріана Кочнера — одного з найбагатших бізнесменів Словаччини.

Зер­на го­ло­ду: Украї­на 1933

Оповідь від імені валлійського журналіста Ґарета Джонса, який уперше в західній пресі під власним іменем заявив про масовий голод в СРСР, зокрема й про Голодомор. До уривків зі спогадів, щоденників і статей Джонса долучені листування тодішнього секретаря італійського посольства в СРСР та фрагменти з радянських директив і наказів.

Три жін­ки

Десь у Карпатах між Україною, Словаччиною та Польщею лежить село Стужиця. Українською назва села означає щось на кшталт «холодне місце». Фільм розповідає історії трьох жінок: фермерки Ганни, поштарки Марії та біологині Нелі. Це портрет невідомого місця посеред Європи, де люди щодня повинні вирішувати — поїхати чи залишитися.

Апо­ло­нія, Апо­ло­нія

Данська режисерка Леа Ґлоб впродовж тринадцяти років спостерігала за своєю героїнею — художницею Аполонією Сокол. До об'єктиву її камери потрапили творчі злети й падіння Аполонії та її стосунки з Оксаною Шачко, українською художницею і співзасновницею об'єднання Femen.