rus: live_page

запис трансляції 03 квітня, 19:00

Аліна Горлова, Максим Наконечний & Максим Буткевич «Цей дощ ніколи не скінчиться»

додати в календардодати в календар
додати в календардодати в календар

Повнометражний документальний фільм режисерки Аліни Горлової та продюсера Максима Наконечного «Явних проявів немає» здобув чотири нагороди на фестивалі Docudays UA та нагороду за найкращий східноєвропейський фільм на фестивалі DOK Leipzig. Цього року Аліна та Максим представляють документальну роботу «Цей дощ ніколи не скінчиться». Її відзначено як найкращий фільм у секції First Appearance на фестивалі IDFA, а на Docudays UA вона змагається у міжнародному конкурсі DOCU/СВІТ.

Учасники/-ці

Максим Буткевич (модератор)

Максим Буткевич (модератор)

правозахисник, журналiст, координатор проєкту «Без кордонiв»

За освітою — філософ і антрополог. Працював на українських телеканалах журналістом-міжнародником (BBC Україна), в Агенції ООН у справах біженців. Під час протестів на Майдані був волонтером для «Громадського Радіо» та брав участь у громадських правозахисних протестних ініціативах. Зараз координує Проект «Без кордонів» — неурядову ініціативу, яка від 2006 року опікується наданням допомоги біженцям і шукачам притулку в Україні.

Максим Наконечний

Максим Наконечний

режисер, продюсер, сценарист

Отримав ступінь бакалавра режисури Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Попрацювавши на низці телепроєктів, він об’єднався із групою митців, і разом вони заснували продакшн-компанію Tabor, яка працює над виробництвом документальних та ігрових фільмів, театральних постановок, комерційної і соціальної реклами та волонтерських культурних проєктів. 

Аліна Горлова

Аліна Горлова

режисерка документальних та ігрових фільмів, режисерка монтажу

Її стрічка «Явних проявів немає» здобула чотири нагороди на Docudays UA та нагороду за найкращий східноєвропейський фільм на DOK Leipzig. А фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться» став найкращим у секції First Appearance на фестивалі IDFA. Вибрана фільмографія: «Перший крок у хмарах» (2012); «Бабуся» (2014); «Холодний Яр. Інтро» (2016); «Невидимий батальйон» (2017); «Явних проявів немає» (2018); «Цей дощ ніколи не скінчиться» (2020).

Tête-à-tête

Tête-à-tête — камерні розмови між документаліст(к)ами про їхні роботи та світ документального кіно.