rus: live_page

Запис події 01 квітня, 19:00

Зоя Лактіонова, Роман Прокопчук та Катерина Поправка

Додати в календарДодати в календар
Додати в календарДодати в календар

Зоя Лактіонова — режисерка документального кіно, фотографиня. Прийшла у світ документалістик в 2017 році в ролі однієї з героїнь фільму «Ма» Марії Стоянової, який здобув Гран-прі конкурсу My Street Films Ukraine 2017 від Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86». Роком пізніше стала учасницею My Street Films Ukraine 2018 вже як режисерка й виграла конкурс з дебютним фільмом «Діорама». Її другий фільм «Територія пустих вікон» представлено в конкурсі DOCU/КОРОТКО 18 Docudays UA.

Роман Прокопчук — режисер-документаліст, відеомонтажер. У 2016-му створив два документальні фільми: один про старого місцевого гіпі й один — про бездомну людину. Третій фільм Романа «Стежками київських пляжів», що оповідає про рятувальника пляжного патруля, змагається за нагороду в конкурсі DOCU/КОРОТКО.

Довга розмова про короткі метри з двома українськими учасниками Міжнародної конкурсної програми напередодні церемонії нагородження. Розмову вестиме Катерина Поправка — перекладачка, яка працювала майже з усіма українськими кінофестивалями.

Учасники/-ці

Зоя Лактіонова

Зоя Лактіонова

режисерка

Зоя Лактіонова народилась у Маріуполі. Переїхавши до Києва, навчалась і працювала в галузі цифрового маркетингу, а також займалася плівковою фотографією. Співпрацювала з українськими художниками й брала участь у виставках як незалежна фотографиня. Прийшла у світ документального кіно у 2017 році в ролі однією з героїнь фільму «Ма» Марії Стоянової. Фільм здобув гран-прі конкурсу My Street Films Ukraine 2017, організованого Міжнародним фестивалем кіно та урбаністики «86». Роком пізніше Зоя взяла участь у My Street Films Ukraine 2018 вже як режисерка й виграла конкурс зі своїм першим фільмом «Діорама».

Роман Прокопчук

Роман Прокопчук

режисер

Роман народився в Рівному 1992 року. У 2016-му створив два документальні фільми: один про старого місцевого гіпі й один —про бездомну людину. Зараз Роман мешкає в Києві й працює відеомонтажером-фрілансером

Катерина Поправка

Катерина Поправка

модераторка, перекладачка

Народилася у Києві. Закінчила українську філологію НаУКМА; з 2008 року займається усним та письмовим перекладом, кіноперекладом, організацією та координацією культурних подій. Працювала майже з усіма українськими кінофестивалями, займалася прокатом документального та художнього кіно з 86ПРОКАТ, досі працює на різних етапах кіновиробництва. Вірить, що ідеї мають значення.

CommunicateCommunicate

Долучайтеся до коментарів під час стріму на Facebook та YouTube Ставте запитання спікер(к)ам та отримуйте відповіді.

Tête-à-tête

Tête-à-tête — камерні розмови між документаліст(к)ами про їхні роботи та світ документального кіно.