ТРЕЙЛЕР

2023 Мандрівний Docudays UA

Вби­вство жур­на­ліс­та

режисура: Метт Сарнецкі
Данія, Чехія, США2022100’
Демонструється англійською та словацькою мовами з українськими субтитрами. Аби увімкнути субтитри, натисніть на іконку СС у правому куті плеєра.
Демонструється англійською та словацькою мовами з українськими субтитрами. Аби увімкнути субтитри, натисніть на іконку СС у правому куті плеєра.
rus: Notification

показ фільму завершено

Молодого журналіста-розслідувача та його наречену жорстоко вбили у власному домі в Словаччині. Їхня смерть призвела до найбільших протестів у Словаччині з часів повалення комунізму. В цій історії справа несподівано повернула на інше, коли інформант «злив» колегам убитого журналіста файл із таємною справою про вбивство. Заразом йшлося й про компʼютери та зашифровані переговори ймовірного замовника вбивства — бізнесмена, тісно повʼязаного з провладною партією країни. Прочісуючи ці зашифровані повідомлення, журналіст(к)и виявляють, що країну захопили корумповані олігархи, судді та правоохоронці. На них чекає притягнення до відповідальності.

Режисура:

Метт Сарнецкі

Продюсування:

Сіґне Бюрґе Сьоренсен

Камера:

Анна Смороньова

Звук:

Марек Поледна

Виробництво:

Final Cut for Real OCCRP

Дистриб'юція:

Cinephil T: +972 3 566 4129 [email protected] www.cinephil.com

20 Мандрівний Docudays UA

20 ювілейний Docudays UA мандрує країною! Дивіться фільми із нової програми Мандрівного фестивалю та tête-à-tête про правосуддя через кіно на DOCUSPACE