Виживуть найсвідоміші. Лайфхаки для екоспоживачів/-ок

Дискусія відбуватиметься українською мовою з перекладом на жестову мову. Трансляцію можна буде переглянути на DOCUSPACE та на фестивальних сторінках Facebook і Youtube.

Екологічний слід людства стрімко зростає. Брак звички споживати свідомо та руйнівний вплив людини на довкілля зменшують біорізноманіття на планеті та наближають глобальну екологічну катастрофу. Саме час запитати себе, чи вистачить природних ресурсів нам та майбутнім поколінням?

Може здатися, що одна людина не в змозі вплинути на гори пластику в річках та лісах, на збереження тварин та рослин свого регіону — а подекуди й на власних сусідів, які  палять сухе листя під вікнами. Та насправді інструменти впливу існують, і ними можна навчитися виборювати своє право на чисте довкілля. Ми запросили експертів із різних галузей, які доведуть, що можна стати більш екосвідомими, не жертвуючи якістю власного життя.

Спікер(к)и: 
  • Юрій Ганущак, директор Інституту розвитку територій та експерт з питань децентралізації влади
  • Павло Вишебаба, голова ГО "Єдина Планета", координатор Кампанії ХутроOFF,  посланець доброї волі ПРООН в Україні з питань толерантності
  • Софія Шутяк, провідна юрисконсультка Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина», адвокатка

Модератор: журналіст Євген Павлюковський

Дискусія

Реєстрація

Натискаючи на кнопку "Зареєструватися" ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних.

Забули пароль?

Будь ласка, оновіть ваш браузер для перегляду відео

Зрозуміло