![Фестивальний постер з інформацією про подію. Справа чотири куби із фотографіями спікерів на гранях](/thumbs/400x225/storage/docu_klas/artboard_2.png)
запис трансляції
Аматорський документальний фільм розповідає про сім’ї в’єтнамських біженців, які спочатку приїхали в Керсевелл-коледж у Ланаркширі, а потім оселились у різних частинах Шотландії. Герої та героїні стрічки розповідають про втечу з В’єтнаму та адаптацію в новому світі.
Перегляд усіх фільмів програми доступний відвідувач(к)ам фестивалю на безкоштовній основі без географічних обмежень. Упродовж фестивалю з 27 березня по 4 квітня щодня о 10:00 з’являтимуться нові стрічки з шотландської та української добірок, кожну з яких можна буде переглянути впродовж 48 годин.
Містер Колман або Ланаркський кіноклуб