rus: live_page

Запис події 28 березня, 13:30

Зі­лла Вот­сон. За­вою­ва­ння ау­ди­то­рії VR-ом

Додати в календарДодати в календар
Додати в календарДодати в календар

Технології VR пропонують нові форми та способи взаємодії з глядачем. Але як зрозуміти, які техніки оповіді працюють найкраще в нових медіа? Як створити історію, яка закарбується в пам’яті? Зілла Вотсон провела дослідження для BBC, в якому міститься інформація з 175 бібліотек з усієї Великобританії. Спираючись на цей досвід спікерка поділиться останніми розвідками про сторітелінг у нових медіа та про те, що робить історії пам’ятними і як шукати альтернативні способи залучення аудиторії. 

Учасники/-ці

Зілла Вотсон

Зілла Вотсон

консультантка з цифрових та імерсивних технологій, обіймала посаду редакторки з питань віртуальної реальності в BBC

Вона була виконавчою продюсеркою кількох визнаних VR-досвідів для BBC, зокрема «The Turning Forest», «Damming the Nile», «Make Noise», «Nothing to be Written» та «Doctor Who: The Runaway». Отримала численні нагороди, зокрема «Золота троянда», дві премії Digital Broadcast Awards та номінацію на «Еммі».

CommunicateCommunicate

Долучайтеся до коментарів під час стріму на Facebook та YouTube Ставте запитання спікер(к)ам та отримуйте відповіді.

Подія програми VR DOC LAB

Це серія тематичних лекцій від провідних європейських спеціалістів/-ок, які покроково розглянуть етапи створення VR-фільмів: від розробки сценарію до дистрибуції. Лекції відбудуться в межах індустрійної програми фестивалю DOCU/ПРО спільно з Academy of Visual Arts, Kharkiv.