rus: live_page

запис трансляції 28 березня, 13:30

Зі­лла Вот­сон. За­вою­ва­ння ау­ди­то­рії VR-ом

додати в календардодати в календар
додати в календардодати в календар

Технології VR пропонують нові форми та способи взаємодії з глядачем. Але як зрозуміти, які техніки оповіді працюють найкраще в нових медіа? Як створити історію, яка закарбується в пам’яті? Зілла Вотсон провела дослідження для BBC, в якому міститься інформація з 175 бібліотек з усієї Великобританії. Спираючись на цей досвід спікерка поділиться останніми розвідками про сторітелінг у нових медіа та про те, що робить історії пам’ятними і як шукати альтернативні способи залучення аудиторії. 

Учасники/-ці

Зілла Вотсон

Зілла Вотсон

консультантка з цифрових та імерсивних технологій, обіймала посаду редакторки з питань віртуальної реальності в BBC

Вона була виконавчою продюсеркою кількох визнаних VR-досвідів для BBC, зокрема «The Turning Forest», «Damming the Nile», «Make Noise», «Nothing to be Written» та «Doctor Who: The Runaway». Отримала численні нагороди, зокрема «Золота троянда», дві премії Digital Broadcast Awards та номінацію на «Еммі».

Подія програми VR DOC LAB

Це серія тематичних лекцій від провідних європейських спеціалістів/-ок, які покроково розглянуть етапи створення VR-фільмів: від розробки сценарію до дистрибуції. Лекції відбудуться в межах індустрійної програми фестивалю DOCU/ПРО спільно з Academy of Visual Arts, Kharkiv.