rus: live_page

запис трансляції 18 червня, 16:15

10 ро­ків Ме­ре­жі DOCU/CLUB: як до­ку­мента­льне кі­но та ініці­ативи кіно­клу­бів змі­нюють гро­ма­ди Украї­ни

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

У бурхливому 2014-му, в рік Революції Гідності й початку російсько-української війни, відкрилися перші кіноклуби Docudays UA. Їхніми модератор(к)ами стали як лідер(к)и, готові формувати навколо кіноклубу спільноту громадських активістів, так і просто небайдужі люди, які хотіли показувати людям документальне кіно, змінювати на краще життя у своїх громадах. 


На сьогодні в Мережі DOCU/CLUB працюють 424 кіноклуби, які щороку збирають понад 40 тисяч глядачів. У чому сила впливу кіноклубів на громади? Як Мережа підтримує низові ініціативи й навчає мешканців досягати позитивних змін у громадах? Як кіноклуби через документальне кіно впливають на формування громадянського суспільства? 

 

 

Підтримайте збір команди Docudays UA та Гуркіт. Разом із благодійним фондом Гуркіт ми збираємо на евакмобіль для 109-тої окремої бригади ТрО та засоби зв'язку для команди Docudays UA, що зараз у Силах Оборони. 
Номер картки банки 5375 4112 1768 1373

Учасники/-ці

Алла Тютюнник

директорка Департаменту зі стратегічного розвитку ГО «Докудейз»

Ніна Хома

керівниця Мережі DOCU/CLUB ГО «Докудейз»

Ольга Бабчук

комунікаційна менеджерка Мережі DOCU/CLUB

Подія DOCU/CLUB

Мережа DOCU/CLUB це один із стратегічних напрямів роботи ГО «Докудейз», спрямований на підвищення обізнаності про права людини та вільний доступ громадян України до кращого документального кіно з усього світу.