rus: live_page

запис трансляції 20 червня, 13:35

Де ди­ви­тися філь­ми від Docudays UA після фес­ти­ва­лю: альтер­на­тив­на дист­ри­бу­ція в Ме­ре­жі DOCU/CLUB

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

Упродовж 10 років ГО «Докудейз» успішно розвиває власну альтернативну мережу дистрибуції – кіноклуби Docudays UA. Мережа DOCU/CLUB продовжує цикл життя фільмів у прокаті, знайомить аудиторію різного віку з актуальною документалістикою та поширює фільми у містах та селах по всій Україні. 


Кінопокази сприяють збагаченню суспільного життя: натхненні обговоренням фільмів, глядачі й глядачки гуртуються для вирішення спільних проблем, ініціюють зміни, реалізовують адвокаційні кампанії у своїх громадах. На сьогодні 424 кіноклуби Мережі DOCU/CLUB стали осередками розбудови громадянського суспільства. 

  

Протягом року кіноклуби Docudays UA проводять понад 15 тисяч показів та демонструють фільми з колекції, що складається з понад 130 документальних стрічок, відзначених на різних міжнародних фестивалях. 

Як відбувається процес поповнення фільмотеки для кіноклубів Мережі? Які стрічки стають «довгожителями» кіноклубних показів? Фільмів на які теми не вистачає українським глядач(к)ам?

 

Підтримайте збір команди Docudays UA та Гуркіт. Разом із благодійним фондом Гуркіт ми збираємо на евакмобіль для 109-тої окремої бригади ТрО та засоби зв'язку для команди Docudays UA, що зараз у Силах Оборони. 
Номер картки банки 5375 4112 1768 1373

Подія DOCU/CLUB

Мережа DOCU/CLUB це один із стратегічних напрямів роботи ГО «Докудейз», спрямований на підвищення обізнаності про права людини та вільний доступ громадян України до кращого документального кіно з усього світу.