rus: live_page

запис трансляції 07 червня, 14:00

Case study: Як фільми наближають перемогу? Досвід Civil Pitch.

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

Із початку війни Росії проти України у 2014 році практично всі українські документалісти й документалістки так чи інакше долучаються до процесу культурної дипломатії. За останні 9 років вийшло чимало потужних та успішних в міжнародному фестивальному прокаті фільмів про війну. Це не зупинило повномасштабного вторгнення. Але, можливо, це допомогло отримати широку підтримку інших країн?

Вперше проєкт Civil Pitch відбувся 2019 року під девізом «Кіно, що змінює». У 2022, із початком нового етапу війни, слоган змінився на «Кіно, що наближає перемогу». Чи це справді можливо і як саме? Чи працює документальне кіно як інструмент змін — громадської думки, політик, наративів — всередині нашого суспільства та у світі? Говоримо з автор(к)ами фільмів Civil Pitch обох випусків проєкту.

Учасники/-ці

Галина Лаврінець

режисерка, культурна менеджерка, продюсерка, членкиня Української гільдії режисерів та Української кіноакадемії й об’єднання українських документалістів BABYLON’13

Леся Дяк

режисерка, випускниця Майстерні з режисури документального кіно Сергія Буковського, навчається на магістерській програмі з режисури документального кіно DocNomads

Павло Дорогой

фотограф-документаліст, режисер документального кіно

Анастасія Тиха

режисерка, програмна директорка кінофестивалю КІНООКО, учасниця об’єднання BABYLON’13

Олександра Кравченко

модераторка, координаторка проєкту Civil Pitch 2.0, продюсерка

Подія DOCU/ПРО

DOCU/ПРО 20 Docudays UA представила серію лекцій і круглих столів від провідних міжнародних та українських спеціалістів/-ок, які поділилися власним досвідом у процесах розвитку проєктів, дистрибуції та продажу, промокампаній.