rus: live_page

лекція

Це все тепер історія: як неігрове кіно показує реальні події?

додати в календардодати в календар
додати в календардодати в календар

Ігрові й документальні історії мають між собою багато спільного. І там, і там ми стежимо за головними героями/-їнями, спостерігаємо, як вирішуються конфлікти, і переживаємо драматичні події. Але є одна ключова відмінність – документальні історії беруть свою силу з реальності. Це дає їм змогу бути непередбачуваними й дивувати сильніше, ніж сюжетні повороти найвигадливіших голлівудських сценаристів/-ок.

Пропонуємо вам дізнатися більше про те, з чого складаються неігрові історії та як їх розповідають. А після лекції — самостійно вивчати цей неймовірний світ документалістики.

Учасники/-ці

Алекс Малишенко

модератор, кіножурналіст-фрілансер

Модератор і кіножурналіст-фрілансер. Пише для LB.ua, «Української правди», Your Art, Moviegram та інших видань. Був залучений як програмний координатор кінофестивалю Docudays UA та преселектор. Став співкуратором курсу з промоції кіно в Terrarium.

DOCU/КЛАС: Які фільми ми дивимося?

Лекції допоможуть заглибитися в історію документального кіно, дослідити особливості побудови наративу, специфіку відносин режисера/-ки та героя/героїні й дізнатися про сучасні тенденції.