rus: Дві дівчини-підлітки дивляться у небо.

2024 DOCU/ЮНІСТЬ

Ді­во­чі істо­рії

режисура: Аґа Божим
Польща202362’
Доступний мовою оригіналу, з українськими дубляжем та аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра).
Доступний мовою оригіналу, з українськими дубляжем та аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра).
rus: Notification

показ фільму завершено

Дівочі історії, підліцтво. Ніби нічого не відбувається, але так багато змінюється. Яґода і Зузя — сусідки й подруги, які зустрічаються на місцевій площі. Іноді вони ходять по морозиво або на дитячий майданчик. І їм завжди є про що поговорити. Бути дівчиною — це особливий досвід, а вони лише вступають у перехідний вік. Біологія, гормони, прищі, перший бунт, перше кохання. Перші місячні — коли вони підуть? Чи буде щось іще? Дорослі не завжди можуть підтримати або дати відповідь. А дівчата бачать дедалі більше. Абсурдність шкільної системи, навʼязані правила та дилеми, які треба розвʼязати.

Режисура:

Аґа Божим

Камера:

Кахна Бараневич

Звук:

Міхал Ленарчик

Виробництво:

Pinot Films in co-production with Canal +, Polska S.A, Mazowiecki Instytut Kyltury, Mazowiecki i Warszawski Fundusz Filmowy, Fixa Film, Aga Borzym, Kachna Baraniewicz

Дистриб'юція:

KFF Sales & Promotion — Basztowa 15/8a, 31-143 Kraków, Poland, tel. +48122946945. Katarzyna Wilk (festivals) — [email protected] / www.kff.com.pl

Програма «DOCU/ЮНІСТЬ» 21 Docudays UA поринає в дослідження внутрішнього стану героїв/-їнь, які проходять через цей важливий рубіж. Фільми, що увійшли в добірку, поєднує тема переломного моменту входження в дорослий світ.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA

Ще фільми програми 2024 DOCU/ЮНІСТЬ

Дівчин­ка да­ле­ко від до­му

Фільм «Дівчинка далеко віддому» від номінованого на «Оскар» режисера Сімона Леренґа Вільмонта та режисерки Аліси Коваленко — про 13-річну Настю, елітну гімнастку з Києва. Здобувши перемогу на українському чемпіонаті разом із гуртом близьких подруг, Настя та її бабуся змушені тікати вНімеччину через війну в Україні.